Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wielu dni mam problem a na wizytę u specjalisty muszę niestety poczekać. 9 dnia cyklu uprawiałam seks z moim chłopakiem, skończył w środku, 21-ego dnia cyklu dostałam dziwnego bezbolesnego krwawienia, (dodam że cykle mam długie średnio 33 dni a miesiączki bardzo bolesne), troszkę czasem pobolewa mnie podbrzusze, krwawienie trwa do dziś ( 9 dzień) a w dodatku zaczęły boleć mnie piersi i moja pochwa zrobiła się "ciasna" . Przed krwawieniem zrobiłam dwa testy jeden wyszedł pozytywny drugi negatywny i już sama nie wiem co mam myśleć a nie daje mi to spokoju. Dziękuje z góry za szybką odpowiedź, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że możesz być w ciąży....znam przypadek, że jeszcze przez 3 miesiące ciąży był okres. Ja bym zgłosiła się do lekarza, on najlepiej to wyjaśni...może to być też coś innego, trudno powiedzieć...najlepiej pomoże lekarz. Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję, że to nic poważnego i groźnego dla zdrowia. Nie martw się na zapas, postaraj nie denerwować.
Życzę, by to były pomyślne informacje.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłam u lekarza, zostałam odesłana na badania szczegółowe w szpitalu i niestety to nie ciąża, a torbiel na jajniku :(
Mam zaburzone hormony dlatego czułam objawy ciąży. Już zaczynam leczenie i mam nadzieje że szybko będzie po wszystkim i długo na 2 kreseczki na teście czekać nie będę. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich ;)
mam takie pytanie a mianowicie 02.02.2014 początek okresu 09.02.2014 koniec okresu i jeszcze trzy dni później miałam lekkie plamienia .. cały czas lekko boli mnie w podbrzuszu po lewej stronie a czasem są to silniejsze skurcze .. robiłam test i wyszedł negatywnie ale cały czas pobolewa.. w ciągu dnia jestem zmęczona strasznie ale nie kładę się spać .. jakoś wytrzymuje ale za to coraz częściej wcześnie kładę się spać ale dla uspokojenia tłumaczę to sobie że wstaje o 7 .. dodam że kochamy się bez zabezpieczenia i stosunek przerywany.. czasem mam lekkie mdłości, brak apetytu jem tylko dżem truskawkowy już 2 tyg dzień w dzień.. przez cały dzień ;) i dodatkowo moje upławy są duże( nasiliły się ale wczesniej nie miałam takich nawet podczas dni płodnych) i ciągną się ( ale nie mam żadnego zakażenia ani wirusa)
ps. moja mama miała do 6 mies. okres jak była ze mną w ciąży..
bardzo chciałabym mieć już dzidziusia :)*

Odnośnik do komentarza

Witam od dwóch dni mam plamienie międzymiesiączkowe. Okres mam zazwyczaj co 34-36 dni. Dziś jest 22 dzień cyklu. Dodam, że plamienie ma niezbyt przyjemny zapach. Poza tym bolą mnie piersi najbardziej sutki. Co myślicie o tym?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...