Skocz do zawartości
Forum

15 tydzień ciąży obawy


Gość paulina1990

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim gratuluję ciąży :)
Ja miałam dokładnie tak samo. Pamiętam, że pozycja na czworakach mi nieco pomagała. Byłam przerażony podczas pierwszej ciąży...okazało się, że to był ból towarzyszący unoszeniu macicy, gdy więzadła się naciągały.
Nie trwało to jednak dłużej jak dwa dni ( oczywiście to był taki atak bólu, nie trwał cały dzień).
Pamiętaj, gdy masz jakiekolwiek obawy, to zawsze konsultuj to z lekarzem prowadzącym ciążę. Ja do swoich lekarzy dzwoniłam z pytaniami. Nie były to częste telefony ;) ale były. Nigdy nie poczułam się zlekceważona.

Odnośnik do komentarza

ja miałam cos takiego tak w 20tc. W nocy obudził mnie taki ból że myślałam że będzie już po wszystkim. Kłucie w dole brzucha nie ustępowało i dopiero jak troche pochodziłam mineło. Byłam u lekarza i on na to że to macica sie rozciąga i musi czasem cos zaboleć. Jeżeli kłuje Cie po bokach, tak dołem w brzuchu, a bardziej w pachwinie to też macica. Mi lekarz wytlumaczył że macica musi mieć swoje mocowanie, tak jakby zaczepy, które pod wpływem rozciagania macicy też sie rozciągaja i to właśnie boli. Powodzenia życze i szczęśliwej ciąży:))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...