Skocz do zawartości
Forum

Walka z paparazzi


Rekomendowane odpowiedzi

Są skuteczniejsze metody niż nagrywanie paparazzi. Moja znajoma odegrała się kiedyś na upierdliwym sąsiedzie, który często utrudniał jej życie. Wystarczy zadzwonić na policję, że jakiś mężczyzna stoi długo przed szkołą czy przedszkolem i obserwuje dzieci i podać np numer rejestracyjny jego auta i rysopis. Policja ma obowiązek wziąć delikwenta na 24 godziny do aresztu i sprawdzić czy nie jest pedofilem. Parę razy taki numer i się j... odechce sterczenia pod szkołą... Na jej miejscu publikowałąbym zdjęcia tych d... z adnotacją "uwaga to może być pedofil". Może napiętnowanie społeczne też by zrobiło swoje.

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

Odnośnik do komentarza

tak słyszałam akurat widziałam ten program mimo że w ogóle go nie oglądam...
popieram ją ponieważ są jakieś granice prywatności a dziennikarze doszukują sie Bóg wie czego a mało tego to dopowiadają dużo...
to ze osoba sławna to nawet do toalety by z nim poszli? no prosze , ludzie nie po to zostają aktorami czy innymi sławnymi zeby być tak atakowanymi przez paparazzi...
ale widać ze ludzie tzn dziennikarze dla kasy mogą wszystko nawet za aktorem do wc iść by miec nowinki i być pierwszymi przed innymi dziennikarzami... a to oznacza tylko jedno... ze przewraca sie im w głowach w pogoni za kasą

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

mambach
tak słyszałam akurat widziałam ten program mimo że w ogóle go nie oglądam...
popieram ją ponieważ są jakieś granice prywatności a dziennikarze doszukują sie Bóg wie czego a mało tego to dopowiadają dużo...
to ze osoba sławna to nawet do toalety by z nim poszli? no prosze , ludzie nie po to zostają aktorami czy innymi sławnymi zeby być tak atakowanymi przez paparazzi...
ale widać ze ludzie tzn dziennikarze dla kasy mogą wszystko nawet za aktorem do wc iść by miec nowinki i być pierwszymi przed innymi dziennikarzami... a to oznacza tylko jedno... ze przewraca sie im w głowach w pogoni za kasą

dziennikarze to jedno, ale też zwykli ludzie, którzy, jak zobaczą w galeriach czy innych miejscach znane osoby, dzwonią do dziennikarzy i za takie cynki dostają 50zł...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...