Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu, czy ktoś miał na początku ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, okres mi się spóźnia już 14 dni. Miesiączki zawsze miałam w marę regularne (29-31 dni). Właśnie wystąpiło u mnie małe krwawienie. 5 dni temu robiłam test strumieniowy i przytrzymałam 5 sekund ale przez przypadek nasikałam trochę na to okienko i wyszedł negatywny. W ostatnim miesiącu dużo pracowałam od rana do wieczora i prawie wg nie jadłam, czy to może to nie jest przyczyną braku okresu? Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

~iwa21
Witam, okres mi się spóźnia już 14 dni. Miesiączki zawsze miałam w marę regularne (29-31 dni). Właśnie wystąpiło u mnie małe krwawienie. 5 dni temu robiłam test strumieniowy i przytrzymałam 5 sekund ale przez przypadek nasikałam trochę na to okienko i wyszedł negatywny. W ostatnim miesiącu dużo pracowałam od rana do wieczora i prawie wg nie jadłam, czy to może to nie jest przyczyną braku okresu? Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi i z góry dziękuję.

niestety takie przepracowanie, niejedzenie, itd może wpłynąć na brak okresu - u mnie przy takim trybie życia (a jadłam normalnie, tylko pracowałam po kilkanaście godzin dziennie) @ z normalnej kilka razy już skróciła się do niecałych 24h i to niezbyt intensywnych (1 tampon "pełny" i kilka godzin plamienia) - organizm różnice reaguje na takie sytuacje, i często właśnie pewne funkcje są wstrzymywane...

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjgtd95fou3.png

jeśli chcesz znajdziesz sposób jeśli nie chcesz znajdziesz powód..

Odnośnik do komentarza

I ja mam podobny problem.. Ostatni okres 14 lipca, ale potem wzięłam 2 opakowania tabletek pod rząd, bo jechałam z rodzinką na wakacje i nie chciałam się dodatkowo z @ męczyć. Tabletki skonczylam 23 sierpnia i czekałam na okres.. Nigdy nie miałam czegoś podobnego, ale w czwartek pojawiło się plamienie brązowe, z domieszką krwi. Trwało 1 dzień tylko. W sobotę znowu jeden dzień. Od tamtej pory cisza. Nie wiem czy tak sobie rozregulowalam okres tymi tabletkami czy to ciąża.. Wiem tylko że kilku tabletek zapomniałam i dostałam biegunki na wakacjach więc jakieś ryzyko jest.. Test robie jutro rano. Ale mam stresa..

Odnośnik do komentarza

Hej. Mam taki problem: dzisiaj jest 36 dc. Cykle mam od 31 do 36 dni. Od tygodnia mam plamienie ale od 2 dni jak się załatwiam leci krew.podkładka lekko brązowa. Po współżyciu dokładnie 5 dni później miałam 2 dniowe plamienie. Myślicie że coś się dzieje czy poczekać jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Gość Malutkaaaaa

Witam mam problem okres spóźnił mi się pięć dni w szóstym dniu dostałam plamienia w siódmym dostałam tak jakby miesiączkę która trwa drugi dzień ale jest bardzo dziwna tak jakby jej nie byłow jasno czerwonym kolorze czy ktoś mi może podpowiedzieć czy to normalne czy mogę podejrzewać ciążę zrobiłam jeden test i wyszedł negatywnie dodatkowo mam mdłości...

Odnośnik do komentarza

~Malutkaaaaa
Witam mam problem okres spóźnił mi się pięć dni w szóstym dniu dostałam plamienia w siódmym dostałam tak jakby miesiączkę która trwa drugi dzień ale jest bardzo dziwna tak jakby jej nie byłow jasno czerwonym kolorze czy ktoś mi może podpowiedzieć czy to normalne czy mogę podejrzewać ciążę zrobiłam jeden test i wyszedł negatywnie dodatkowo mam mdłości...

Jak chcesz mieć 100% pewność co do ciąży, to zrób test z krwi. Nie musisz być na czczo, a wynik jest już na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza

Andzina, plamienia na początku ciąży mogą się zdarzać, ale każdorazowo powinny być konsultowane z ginekologiem, ponieważ może się zdarzyć (może a nie musi), że z ciążą dzieje się coś nieprawidłowego. Lepiej sprawdzić co tam w środku się dzieje, choćby po to być mieć pewność, że jest ok, albo w razie czego by dostać odpowiednie leki. Zanim doczekasz wizyty u gina oszczędzaj się i nie noś ciężkich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Calineczka99

Witam,

Proszę o pomoc, bo chyba zwariuję :-) Otóż z partnerem staramy się o dziecko 2 cykl. Zawsze miałam cykle 28-30 dni, a miesiączka była bardzo bolesna obfita i trwała 7 dni , ostatnie 2 cykle miały 25 dni, miesiączka mniej bolesna, mniej skąpa i trwała 5 dni. Kochaliśmy się w dni przypadające na owulacje w ostatnim cyklu, często podczas owulacji mam plamienia brązowe, jednak w tej owulacji były plamienia jednak z jasno czerwoną krwią. Okresu powinnam dostać 31.12 (zgodnie z 25 dniowym cyklem). Zamiast niego od 01.01. mam plamienia z czerwonej krwi lub brązowej bardzo skąpe. Do tej pory bolało mnie trochę podbrzusze, czasami mocniej tak jakbym miała dostać @, dodatkowo bół piersi bardzo duży, teraz jakby zmalał, a @ nadal brak i objawów jakby miała nadejść także nie ma. Ogólnie objawy w tym cyklu zupełnie inne niż te które zawsze zwiastowały @, inny ból brzucha itp. Robiłam jednak testy ciążowe i wyszły nagatywne. Dodam, że w listopadzie byłam u lekarza, nie mam nadżerki, żadnych guzków itp wszystko ok, badania hormonalne robiłam i też są ok, miałam tylko zawyżone TSH, więc biorę Euthyrox i to wszystko. Lekarz badal mnie akurat zaraz przed owulacją i dokładnie widział piękny pęcherzyk, co oznacza, że mam cykle owulacyjne. Nie wiem czy za wcześnie na testy, czy iśc na krew. Czy któraś z Was miała tak w ciąży? Czy może to co innego?

Odnośnik do komentarza

Cześć! Więc i ja do kompletu. Naczytałam się wszystkich możliwych artykułów i forum i już sama nie wiem co myśleć. 4 dni spóźnia mi się miesiączka, pierwszego dnia zamiast krwawienia zauważyłam plamienie (na papierze), które pomyliłam z początkiem miesiączki. Plamienie trwa do dziś. Dziś rano zaobserwowałam niewielkie krwawienie, które było jasno czerwone i... i na tym się skończyło. Było jednorazowe. Teraz jest cisza. Boli mnie podbrzusze i czuję bolesność piersi. Dziś rano zrobiłam test, który okazał się negatywny. Sama nie wiem co o tym sądzić..? ;-) pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość aniaboisue

dołącze się do grona...
spóźniał mi się okres lekko ponad tydzień. wcześniej współżyliśmy trzy razy bez zabezpieczenia...po tygodniu pojawiło się brązowe plamienie, bol piersi.teraz piersi CZASEM bola z i tak jakby pojawiła ,się @ (jasnoczerwone krwawienie ale dosyć skąpe) i trwa to już ponad 9 (!) dni..dwa testy negatywne. ostatnia normalnia @ zaczęła się 14.12.. wizyta doopiero 02.02 czyli za dwa dni. i chyba oszaleje...
. cży ktoś miał podobnie?

Odnośnik do komentarza

Hej mam taki problem kochalam sie z chlopakiem kiedy mialam dni plodne ale nie spuscil sie we mnie stosunek byl przerywany Wczoraj powinnam dostac okres a tu mam brazowe plamienie bol brzucha piersi mam nabrzmiale wokol sutkow mam takie twarde i widac zyly sa bardzo bolace. Dzisaj zrobilam test wyszedl negatywy ale dodam ze zrobilam go wieczorem. Jestem sena bola mnie plecy i czuje sie oslabiona. Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Hej.
Okres spóźnia mi się już ponad tydzień. Miałam ten sam problem miesiąc temu, ale okres po tygodniu spóźnienia wreszcie się pojawił. Teraz się nie pojawia a ja coraz bardziej zaczynam się niepokoić. Niedawno pojawiło się niewielkie brązowe plamienie. Sutki też miałam nabrzmiałe. Z tym, że nie uprawialiśmy z moim chłopakiem seksu, a petting. Czy może być tego inna przyczyna niż ciąża? Boję się, jutro mam zamiar zrobić test :(

Odnośnik do komentarza
Gość Nieszczęśliwa

Hej mam pytanie czy któraś z was miała taką sytuację . Okres spóźnia mi się 4 dni, 3 dnia dostałam delikatnych , ledwo widocznyvh brązowych plamień, robiłam dwa testy ciążowe i wyszły negatywne. Z mężem staramy się już długo o dziecko, więc byłabym szczęśliwa jak była by to ciąża pomóżcie proszę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...