Skocz do zawartości
Forum

dziwne uczucie


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ze sie wtracam ale jak cie boli brzuch i jest ryzyko przedwczesnego porodu to nie ryzykuj tylko lec do lekarza wiesz akcja porodowa moze sie w ciagu godziny nawet rozwinac i po co za wczesnie rodzic nie wiem w jakim tygodniu jestes ale momo to idz niech ci cos dadza na wstrzymanie moze tym bardziej ze masz krotka szyjke to oznaka zblizajacego sie porodu.a kupe sie chce oj chce wtedy .symptomy masz zblizajacego sie porodu ale jak zaczniesz rodzic to bol bedzie o wiele gorzy nie taki klujacy tylko bedzie bolal caly brzuch a nawet moze kregoslup bolec z krzyza.no i ja latalam wtedy juz z rozwarciem 5 cm co piec minut do laziekni siku i mialam duze skurcze baaaaaaaaaaaardzo bolesne ledwo do wytrzymania.tak wiec jeszcze wszysto przed toba ale jak zawczesnie to nie ryzykuj tego zadbaj o dzidzie bo to dla niej nie jest dobrze.ma o czasie sie urodzic.nie gniewaj sie ze sie wtracam ale zmartwilam sie tym co pisalas i postanowilam ci powiedziec zebys nie radzila sie dziewczyn w takich okolicznosciach tylko szla do lekarza ja to polecialam w srodku nocy do szpitala na izbe przyjec i narobilam rabanu az sie na patologii znalazlam ale to pomoglo bo dzidzia sie urodzila o czasie tak wiec trzymam kciuki i mam nadzieje ze pojdziesz i wszystko bedzie dobrze pa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

MAMUSIA
wiecie mi tu starsza siostra sie wtraca zeby do lekarza nie dzwonic bo to tak poprostu mam zatwardzenie a jutro mam usg to jej wszystko powiem,maz kupil mi czopki glicerynowe ale mam jakiegos stracha przed zazyciem go

to dobrze ze idziesz jutro do lekarza a na zatwardzenie to nie bierz na razie czopka alepiej popij sobie kompocik ze sliwek ja suszone sliwki zalewalam goraca woda i gotowalam chwilke i pilam pomagalo.teraz jak wezmiesz czopek to moze cie za mocno pogonic i to moze skurcze wywolac tylko.lepiej teraz brac cos lagodniejszego i naturalnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...