Skocz do zawartości
Forum

Renifer Niko - bajka


Gość iszmaona

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam reklamę, jak ostatnio byliśmy w kinie.
Gdyby moje dziecko tak się nie wzruszało, to pewnie bym się z nim wybrała. Ale on jak usłyszał na reklamie tekst: "Na święta nie chcę żadnych prezentów, chcę tylko, żeby rodzice byli razem", to już łzy w oczach. Jedno moje 'ale' jest takie, że fabuła opiera się na tym, że rodzice reniferka są rozwiedzeni, a święta ma spędzić z nowym chłopakiem jego mamy :whistle: Nie wiem jak to 3,5 latek odbierze :)

Odnośnik do komentarza

nom i niestety rodzice się nie zeszli małego reniferka za to mamusia przyprowadziła nowego tatusia i nowego braciszka, potem była jakaś przygoda i na koniec mamusia urodziła nowemu tatusiowi nowego reniferka i stworzyli śliczna szczęśliwą rodzinkę- to tak w skrócie. A tak na poważniej to mojej 6 letniej córce sie nie podobało było troche nudne i św. mikołaj pojawił się tylko na koniec :(((

Odnośnik do komentarza
Gość iszmaona

Bylismy, i nie polecam. Nawet dla starszych dzieci. Połowa albo i lepiej filmu to sceny ścigania, szuukania i uciekania przed orłami, a co za tym idzie dużo hałasu i zmiennych obrazów. I to co pisały dziewczyny wyżej, przynudnawe i Św Mikołaj mignął pod koniec na dosłownie chwilkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...