Skocz do zawartości
Forum

Płodność po odstawieniu tabletek "Asubtela"


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie na temat płodności po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych "Asubtela". Ostatnią tabletkę wzięłam 04.10 , 5 tabletek przed skończeniem blistra, krwawienie z odstawienia dostałam 07.10, kochałam się z mężem bez zabezpieczenia 13 i 14.10. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę lub ciążę mnogą i kiedy powinnam wykonać test? Dziękuję za szybką odpowiedź. Aga

Odnośnik do komentarza

agulka
Dzień dobry, mam pytanie na temat płodności po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych "Asubtela". Ostatnią tabletkę wzięłam 04.10 , 5 tabletek przed skończeniem blistra, krwawienie z odstawienia dostałam 07.10, kochałam się z mężem bez zabezpieczenia 13 i 14.10. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę lub ciążę mnogą i kiedy powinnam wykonać test? Dziękuję za szybką odpowiedź. Aga

wszystko zależy od długości cyklu,test możesz robić w okolicach spodziewanej @
ja tylko moge napisać ,że w obie ciązy zaszłam po odstawieniu tabletek,w pierwszym cyklu

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agulka
Dzień dobry, mam pytanie na temat płodności po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych "Asubtela". Ostatnią tabletkę wzięłam 04.10 , 5 tabletek przed skończeniem blistra, krwawienie z odstawienia dostałam 07.10, kochałam się z mężem bez zabezpieczenia 13 i 14.10. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę lub ciążę mnogą i kiedy powinnam wykonać test? Dziękuję za szybką odpowiedź. Aga

Zaraz po odstawieniu tabletek anty jest największe prawdopodobieństwo zajścia-moja siostra też tak wpadła. Są nawet lekarze, którzy celowo dla zwiększenia szans na zajście przepisują na trzy miesiące tabletki, a potem każą odstawić. Organizm po okresie zahamowanej tabletkami płodności musi sobie odreagować ;) .Nie mówimy oczywiscie o sytuacji brania tabletek bez przerwy przez wiele lat, bo to na pewno nikomu płodności nie poprawi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...