Skocz do zawartości
Forum

Gorąca prośba - pęcherzyk ciążowy


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane Kobietki.

Jestem w 6 tc i strasznie jestem przejęta wszystkim, co dotyczy jej przebiegu. Bardzo się boję i wszystko co u siebie zauważę (w swoim organiźmie mnie niepokoi).
W środę (10.09) byłam u ginekologa na pierwszej wizycie. Poszłam przestraszona, ponieważ w niedzielę (jednorazowo)i w środę rano (jednorazowo) miałam jasno brązowy śluz(plamienie). Lekarz zrobił mi USG dopochwowe: stwierdził, że jest pęcherzyk ciążowy, ale nie ma echa płodu (zbyt wczesna ciąża, aby to określić). Poza tym stwierdził nadżerkę. Przepisał mi Lutheinę 50 i zaproponował wizytę za 10 dni.
Na zdjęciu z USG mam taki opis: GS (pęcherzyk ciążowy) 1,57 cm, GA (automatycznie liczony wiek ciąży) 5w6d. Ostatnią miesiączkę miałam 30 lipca.
Kochane Dziewczyny,czy wielkość pęcherzyka jest w normie? Jestem tak bardzo przestraszona i obawiam się,że może mam martwą ciążę. Pomóżcie proszę. Będę wdzięczna za każdą radę.

Odnośnik do komentarza

martynkaaa
Kochane Kobietki.

Jestem w 6 tc i strasznie jestem przejęta wszystkim, co dotyczy jej przebiegu. Bardzo się boję i wszystko co u siebie zauważę (w swoim organiźmie mnie niepokoi).
W środę (10.09) byłam u ginekologa na pierwszej wizycie. Poszłam przestraszona, ponieważ w niedzielę (jednorazowo)i w środę rano (jednorazowo) miałam jasno brązowy śluz(plamienie). Lekarz zrobił mi USG dopochwowe: stwierdził, że jest pęcherzyk ciążowy, ale nie ma echa płodu (zbyt wczesna ciąża, aby to określić). Poza tym stwierdził nadżerkę. Przepisał mi Lutheinę 50 i zaproponował wizytę za 10 dni.
Na zdjęciu z USG mam taki opis: GS (pęcherzyk ciążowy) 1,57 cm, GA (automatycznie liczony wiek ciąży) 5w6d. Ostatnią miesiączkę miałam 30 lipca.
Kochane Dziewczyny,czy wielkość pęcherzyka jest w normie? Jestem tak bardzo przestraszona i obawiam się,że może mam martwą ciążę. Pomóżcie proszę. Będę wdzięczna za każdą radę.

U mnie w 5 tygodniu ciąży pęcherzyk miał 11 mm.Nie było jeszcze zarodka...ale lekarz powiedział,że to wczesna ciąża...5 tydzień to 3 tygodnie po zapłodnieniu. Bicie serduszka w zależności od aparatu USG można zauważyć w 6-7 tygodniu ciąży...na pewno będzie wszystko ok!! Na kiedy masz termin porodu??

Odnośnik do komentarza

ja tez sie przylaczam do wypowiedzi, tez poszlam do lekarza "za wczesnie" i nie mozna bylo uslyszec serduszka.... kazal wrocic dla pewnosci zeby juz na pewno mozna bylo uslyszec chyba w 8 tyg i.... walilo jak dzwon!!!a raczej karabin maszynowy hehe cierpliwosci choc wiem ze to trudne bo ja tez sie zamartwialam ale tak juz po prostu jest ze my musimy w kolko na cos czekac:) najpierw na pierwsze bicie serduszka, potem na przejscie mdlosci, na pierwsze ruchy, porod....trzymam kciuki!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Gość mama_anioleczka

Dzień dobry jestem w drugiej ciązy i ostatnio miałam robione USG. troszke mnie martwi poniewaz P. Dr powiedziała że na 5tydzień pęcherzyk jest troszke za mały , lecz najlepiej zrobić kolejne usg za 2tygodnie. przedstawiam wynik.
CII Hbd 5.
B-hCG 3677,00mL I0-5I
USG. W jamie macicy widoczny pojedynczy pecherzyk ciazowy GS 8,6mm bez widocznego echa zarodka.Jajnik prawy o wym.2,79x1,72cm, jajnik lewy o wym.3,43x2,66cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...