Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenie zdrowotne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Ostatnio zastanwaiałem się nad wykupieniem prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Denerwują mnie kolejki i czas oczekiwania na wizytę. Czy ktoś z Was już wykupił taki pakiet? Jak najłatwiej i najlepiej wybrać pakiet? Czy zeczywiśćie po wykupieniu takiego ubezpieczenia te rpoblemy się rozwiążą?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Marcin_Wawa
Witam, mam pytanie. Ostatnio zastanwaiałem się nad wykupieniem prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Denerwują mnie kolejki i czas oczekiwania na wizytę. Czy ktoś z Was już wykupił taki pakiet? Jak najłatwiej i najlepiej wybrać pakiet? Czy zeczywiśćie po wykupieniu takiego ubezpieczenia te rpoblemy się rozwiążą?

Z góry dziękuję za pomoc.

my korzystamy z pakietu luxmed, wygodą jest to, że czas oczekiwania jest zdecydowanie krótszy, aczkolwiek bez rewelacji...do okulisty trzeba czasem czekać tydzień lub dwa...to samo z innymi specjalistami...

Odnośnik do komentarza

Też kiedyś miałem taki problem, ale wybór ułatwiła mi moja firma, w której miałam pakiet medyczny. Jednak wiadomo podstawy tylko. Dlatego postanowiliśmy z żoną wykupić droższy pakiet, bo wiedzieliśmy, że przychodnia nasza ma podpisany kontakt z Medicoverem. Tymbardziej, ze mamy male dziecko. Jesli ktos korzysta z wybranych specjalistow, to jak najbardziej polecam taka opieke medyczna. No i prawda, na specjaliste czekasz 2-3 dni :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...