Skocz do zawartości
Forum

Wolno bijace serduszko plodu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jestem w 9 tygodniu ciazy,wczoraj mialam robione USG i lekarz stwierdzil,ze serduszko mojego dziecka bije za wolno.Nie wiem jak wolno bo tego juz mi nie powiedzial tylko,ze ciaza jest zagrozona i wszystkiego mozna sie spodziewac.Strasznie sie boje i tak do konca nie wiem co to znaczy wolno bijace serduszko i czy jest szansa,ze bedzie wszystko dobrze.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nadzieja umiera ostatnia, jedyne co dla Twojego dziecka możesz zrobić to przestać się przejmować i być pozytywnie nastawiona .. Stresem mu nie pomożesz... Wiem to ze swojego doświadczenia - napewno każdy powie że trudno się nie przejmować - ale ja przeszłam przez to samo, mimo zagrożonej ciąży do 18 tyg i późniejszych komplikacji zawsze byłam dobrej myśli (mój lekarz mnie tak nastawił) i myślę że dzięki temu teraz mam wspaniałego kochanego synka. Mi lekarze w szpitalu nie dawali szans w 7 tyg a jednak trafiłam tam w 40 tyg a nie na "czyszczenie" - mój lekarz kazał wierzyć!!! - i jak tylko odegnałam złe myśli z głowy wszystko zaczęło iść w dobrym kierunku. Głowa do góry!!

Odnośnik do komentarza

Lekarz powinien Cię poinformować po pierwsze jaka to jest wartość, a po drugie jakie jest dalsze postępowanie - czyli diagnostyka i jak to może wyglądać. Idź koniecznie do innego lekarza, czasami to bywa nawet kwestia sprzętu albo źle przeprowadzonego badania. Ja kiedyś przeżyłam horror jak mi lekarz powiedział, że moje dziecko ma 7 cm, a w tym czasie powinno już urosnąć mniej więcej do 10 - poszłam na usg prywatne i okazało się, że mały jest nawet leciutko większy niż norma przewiduje. Powtórz badanie i... będzie dobrze:great:

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...