Skocz do zawartości
Forum

Dziecięce menu w restauracji


Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałam sobie te pomysły. :)
Kochanie chodzi o plan rozwojowy dla knajpki w której pracuje mój mąż i w której ja chcę pracować. Żeby zainteresować tym miejscem nowych klientów.
Co prawda jest tam krzesełko jedno do karmienia i stolik z zabawkami ale nic poza tym. Trzeba włożyć niezbyt wielki nakład finansowy i jednocześnie uatrakcyjnić miejsce. Poszłam w tym kierunku bo w Kostrzynie nie ma tak naprawdę knajpki przyjaznej rodzicom.
Pomyślałam o przewijaku naściennym, sztućce, kubeczki i talerzyki dla dzieci, kącik dla mam karmiących piersią, dziecięcym menu.
Czego Wam jeszcze brakowałoby w takim miejscu??

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

adriana8899
Coś typu myszka z jajka, biedronka z pomidora... Ale nie tylko. Coś co nadałoby się na obiad. Wy jecie pizze a Wasze dziecko??
Macie coś takiego?


-dla najmlodszych wystarczy mleko mamy lub modyfikowane-to wiadomo;)

-dla nieco starszych" sloikowych"-mozliwosc podgrzania ew.mozliwosc zakupu sloika bo sie rodzicowi zapomnialo;)

-dla jedzacych juz dzieci-cos zdrowego i "doroslego"
niekoniecznie "wydziwianego"-ja najczesciej dla corki biore to co najczesciej je w domu-bo mam pewnosc ze zje;)

noi deser-niekoniecznie slodki;)






o rodzicach "wozkowych" tez mozna pomyslec-albo "parking dla wozkow" jesli macie na tyle miejsca albo "luzno miedzy stolikami":wink:



kacik dla zabaw-super pomysl-jesli tylko macie miejsca na tyle zeby wygospodarowac-
czasem jest tak ze mamy chca sobie spokojnie napic kawy,a dzieci najedzone sie juz nudza-a zabawki-klocki kilka ksiazek.moze cos do rysowania-a pozniej np takie prace dziecie zawiescic na scianie w "kaciku dla zabawy"



przewijak i krzeselko do jedzenia-wskazane;)

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Zapisałam sobie te pomysły. :)
Kochanie chodzi o plan rozwojowy dla knajpki w której pracuje mój mąż i w której ja chcę pracować. Żeby zainteresować tym miejscem nowych klientów.
Co prawda jest tam krzesełko jedno do karmienia i stolik z zabawkami ale nic poza tym. Trzeba włożyć niezbyt wielki nakład finansowy i jednocześnie uatrakcyjnić miejsce. Poszłam w tym kierunku bo w Kostrzynie nie ma tak naprawdę knajpki przyjaznej rodzicom.
Pomyślałam o przewijaku naściennym, sztućce, kubeczki i talerzyki dla dzieci, kącik dla mam karmiących piersią, dziecięcym menu.
Czego Wam jeszcze brakowałoby w takim miejscu??

Adriana
Ostatnio byłam w takiej fajnej knajpce w Rzeszowie gdzie było takie mini fiku miku- czyli wiesz, taka sala zabaw,ogrodzona miękką siatką,z basenem piłeczek, zjeżdżalnią i różnymi półeczkami, mostkami do wspinania się.Jak dla mnie- rewelacja bo jeszcze czegoś takiego w zwykłej knajpie nie widziałam.
My zamówiliśmy pizzę,ale można było wiele róznych potraw tam zamówić.I to co mi się przy pizzy podobało- pani daje dziecku miseczkę na sos pomidorowy,dziecko idzie do drugiej sali gdzie jest taki metalowy dozownik i przynosi sos rodzicom,.Dzieciaki zadowolone i się nie nudzą.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Kinguś pracuję nad tym...
Mam już dość szczegółowe informacje, teraz je trzeba opracować i ładnie przedstawić.
Co prawda atmosfera tam się trochę pogorszyła bo pracuje prawie ciągle jedna dziewczyna, która nie jest zbyt przyjemna. Uważa się za najlepszą i wszystkich krytykuje a szefostwu wchodzi bez wazeliny. No cóż. Ciężko będzie ją "przebić".

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o obiadki to ja spotkałam się z czymś takim:
np. klopsiki - języki :)) + kluseczki śląskie
moje dziecko kocha ten zestaw:)
spotkałam się jeszcze z takowymi:

jajeczniczka posypana szczypiorkiem w taki sposób że widać uśmiechniętą minkę:)
kolorowe pierożki, albo kolorowy makaron z serem:)

http://wiktorek2406.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png
http://s1.suwaczek.com/200611173438.png
http://s6.suwaczek.com/201012241032.png

"Dzieci bardziej niż inni potrzebuj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...