Skocz do zawartości
Forum

moje dziecko nie chce jeść


Rekomendowane odpowiedzi

Moja Misia ma skończone 7 miesięcy. Mieszkamy w Holandii od sierpnia. W Październiku zaczęła mi ładnie jeść w południe zupki, które sama jej gotuje (Słoiczków nie lubi), a popołudniu kaszki owocowe lub owoce. Po przyjeździe w odwiedziny na 3 tyg do dziadków Misia nie chce jeść. Tylko pierś. Przy tym miała przez ostatnie 9 dni katar. Budzi się bardzo często w nocy. Kiedy chcę jej dać coś innego oprócz piersi odwraca głowę i się denerwuję. Za tydzień wracamy do Taty do Holandii. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy kiedy znowu powróci rutyna. Mam się zamartwiać czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Pani córeczka przeżywa stres związany ze zmianą miejsca pobytu (obce osoby, przedmioty, nieznany zapach). Do tego dołaczyło wystąpiło przeziębienie.

Dziecko, które jest karmione piersią ma bliski kontakt z mamą (osobą, którą zna), dlatego czuję się bezpiecznie. Proszę się więc nie martwić obecną sytuacją. Należy dziecko często przytulać, aby czuło się bezpieczne, karmić piersią oraz pomalutku wprowadzać normalne posiłki.

Dużo zdrówka i cierpliwości życzę!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...