Skocz do zawartości
Forum

Lekarze z Polnej w Poznaniu skazani


Gość ida

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za wyrok.Miałam okazję dwa razy leże4ć na polnej.Pierwszy przyszłam z marszu bez swojego lekarza no i byłam traktowana jak zło konieczne.Drugi raz moją ciążę prowadził prof. i byłam bardzo zadowolona obsługa super.Szkoda tylko ,że jak masz kasę na prywatną wizytę to jesteś traktowany godziwie.

:angel_star:5.07.2010 :angel_star:15.11.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ro3pr0c1n.png

Odnośnik do komentarza

kamcia.r
Co to za wyrok.Miałam okazję dwa razy leże4ć na polnej.Pierwszy przyszłam z marszu bez swojego lekarza no i byłam traktowana jak zło konieczne.Drugi raz moją ciążę prowadził prof. i byłam bardzo zadowolona obsługa super.Szkoda tylko ,że jak masz kasę na prywatną wizytę to jesteś traktowany godziwie.

Normalka :(. Ja pierwszą ciążę miałam prowadzona przez lekarza spoza Polnej, ale niestety musiałam tam też chodzić na kontrolę, bo miałam cukrzycę ciążową i takie są procedury...Traktowana byłam strasznie z góry, a jeśli chodzi o poziom prowadzenia diety cukrzycowej to włos sie na głowie jeży. Ja miałam dietę ustaloną z moim lekarzem i jej się trzymałam, ale te "porady" dietetyczne, które były udzielane na Polnej wołały o pomstę do nieba. Diabetologa oczywiście nie widziałam tam na oczy, a dietę dostałyśmy wszystkie taką samą, bez względu na wagę oraz stopień nietolerancji glukozy:o_noo:
Drugą ciążę powierzyłam już lekarzowi z Polnej, tak na wszelki wypadek, gdybym musiała tam wylądować...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...