Skocz do zawartości
Forum

słabsza, rzadsza aktywność dzidziusia


Rekomendowane odpowiedzi

heej!

moja monika i ja od soboty (od dwoch dni) czujemy slabsza aktywność maluszka w brzuszku. monika jest w 26. tyg.
do piatku maluszek kopał, brykał mocno i często.
od soboty jego ruchy są rzadzsze, słabsze.
czujemy ze mały się rusza w brzuszku ale jak kopnie to słabiej i rzadziej jest aktywny.
niepokoi nas to...

Odnośnik do komentarza

Na tym etapie ciąży, dzieci często bywają już na tyle duze ze mają mniej miejsca na kopniaki, za to coraz częściej czuć ruchy posuwiste. Dopóki dzidzia rusza sie regularnie nie powinniście się niepokoić. Poza tym dzieci tez mają swoje nastroje, pogoda i biorytm tez mają na nie wpływ.

Odnośnik do komentarza

Z dzieckiem jak z każdym człowiekiem, czasem ma leniwe dni, czasem bardziej aktywne. Jesli bardzo sie niepokoicie to idźcie do lekarza. A na początek może niech żona zje coś słodkiego, popije ciepłym napojem i położy się na boku (u niektórych Pań lepiej działa kładzenie się na plecach) Po chwili dzidzia powinna stać sie aktywniejsza.

Odnośnik do komentarza

ojczulek
heej!

moja monika i ja od soboty (od dwoch dni) czujemy slabsza aktywność maluszka w brzuszku. monika jest w 26. tyg.
do piatku maluszek kopał, brykał mocno i często.
od soboty jego ruchy są rzadzsze, słabsze.
czujemy ze mały się rusza w brzuszku ale jak kopnie to słabiej i rzadziej jest aktywny.
niepokoi nas to...

ja jestem w 32 tygodniu ciąży i mam tak samo, rzadko i bardzo słabo czuje małą, najwazniejsze ze ją wogóle czuje, nie martw się napewno wszytsko jest ok

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

ojczulek
no ja jestem dobrej mysli - syneczek ma pewnie gorszy czas moze to na pogode? ;)
ale moja monika sie matrwi z tego powodu - wiecie jak to kobiety w ciązy :P

rozumiem ją ja też się martwie ( uroki ciązy- ciągle tylko się martwimy) ale napewno jest dobrze powiedz jej że ona nie jest jedyna, ja czuje tak jak ona, poprostu nasze maleństwa są leniwe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Witam:) Dołączam sie do pozostałych:) Nie ma sie co obawiac z dzieckiem wszystko w porzadku. Napewno:) Ja jak bylam w cizy z pierwszym synkiem to tez cos kolo 27 tyg bieglam do lekarza bo zaczelam mniej czuc ruchy dziecka, tzn bylo ich mniej i miedzy nimi byla wieksza przerwa... Pani doktor przebadala mnie, zrobila usg i uspokoila ze wszystko jest w porzadku:) Pamietam ze powiedziala mi wtedy ... :"Dziecko rosnie, staje sie coraz wieksze i nie bedzie juz fikalo w brzuszku tak jak wczesniej. Bedzie tych fikolkow coraz mniej za to bede czula jak sie przeciaga. A pozatym dzieci tez maja czas kiedy czuwaja, spia i wogole wtedy nie czuc ruchow:)" Noi wtedy juz bylam spokojniejsza... A za pare dni jak poczulam jak maly wbija mi nozki w zebra, albo glowke wypycha pod klatka piersiowa to normalnie hehe az czasem zabolalo:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...