Skocz do zawartości
Forum

Poronienie, ciąża biochemiczna


Gość Olgaa

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie, kilka dni temu wynik bety pokazał 41 lekarz potwierdził ciąże tak wiem wynik jest minimalny ale cieszyliśmy się, ponieważ ginekolog dał nadzieje - był to dzień miesiączki, kazał ponownie za tydzień zrobić bete - tyle, że ja czułam,że coś jest nie ta bo wszystkie dolegliwości odeszły wiec po 3 dniach beta spadła do 10 - płacz niesamowity - ale pogodziłam się z tym faktem i teraz pytanie dlaczego nie mam krwawienia? przecież beta jest niska już powinno być ? chciałabym, żeby organizm się oczyścił a mnie tylko od czasu do czasu mocniej zakuje macica... za to ciągle mi słabo co mam zrobić? wizyte mam za dwa dni poczekać do tego dnia?

Odnośnik do komentarza

Nie możesz szybciej iść do lekarza? Ja jak byłam w takiej samej sytuacji to w tym samym dniu poleciałam. Byłam tak przerażona że nie było możliwości, żeby mnie nikt nie przyjął. Na fotelu podczas usg zaczęłam krwawić. Myślę, że też zaczniesz (choć ci tego nie życzę) tylko musisz poczekać. Może jeszcze hormony nie zadziałały. Pewnie beta musi jeszcze bardziej spaść :'(

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3jw4z0e7n03ue.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...