Skocz do zawartości
Forum

ciąża czy poprostu choroba


Rekomendowane odpowiedzi

Moze byl juz taki watek ja jestem tu nowa i nie znalazlam czegos podobnego do mojej sytuacji...

Juz ponad tydzień mecza mnie mdłości czuje niesamowity głód, ale jak juz zjem strasznie mnie mdli i zaczyna mi sie odbijać i trwa to z godzine. Pale papierosy ale od jakiegos czasu zapale jednego i jak chce zapalic drugiego juz nie moge odpycha mnie . Kawę jak pilam teraz ledwo jedna wypije do tego nie moge sie pozbyc dziwnego posmaku w buzi
Piersi mnie nie bola ale zauwazylam ze są troche wieksze

Odnośnik do komentarza

Jest możliwe że jesteś w ciąży- poobjawach, zrób bete hcg, będziesz wiedzieć czy rzucić palenie:) z resztą bez względu na ciążę warto rzucić, na prawdę. Nawet jeśli myślisz że nie wyobrażasz sobie życia bez palenia.... Paliłam 15 lat i w końcu za którymś tam podejściem rzuciłam, nie palę 5 lat- jest rewelacyjnie bez tego smrodu i niewoli od dymka:)

Odnośnik do komentarza

Jak mam zrobic dokładnie test ciążowy i co to jest dokladnie ta beta?? Niestety nie mam kogo sie poradzic z rodzicami prawie sie nie widuje i mamy zle kontakty a chlopak raczej sam nie bedzie wiedzial dopiero zaczelismy współżyć ale pare razy gumka sie zsunela a potem ściągnął zapewniał ze nic sie nie stalo ale wiecie jak bywa nic nie mam do ciazy chociaż nie bedzie to na reke gdy mam jeszcze rok szkoly ale chcialabym wiedziec zeby zaczac zdrowe zycie

Odnośnik do komentarza

Test ciazowy najlepiej zrobic z porannego moczu w dniu spodziewanej miesiaczki. Jak to zrobic? Yhmm masz taki maly pojemniczek do moczu. Nabierasz taka specjalna pompka mocz i kilka kropelek wlewasz na test. Dwie kreseczki- ciaza. Ja mialam tak ze mi nie wyszedl w dniu miesiaczki dopiero kilka dni po. I to jeszcze kreseczka byla nie widoczna. A juz moje szczescie ma prawie 3 miesiace.

Beta to badanie krwi.

Ciaza to cos wspanialego. ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...