Skocz do zawartości
Forum

Czy to mogło być poronienie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
W czerwcu tego roku miałam podejrzenie poronienia ( dostalam się do lekarza za późno by to potwierdzić), gdyż miałam krwotok i spory skrzep. Dwa tygodnie temu powtórzyla się sytuacja Ale uznałam że może to jednak nie poronienie a skrzepy podczas okresu. Zrobiłam nawet zdjęcie by pokazać jak wyglądał skrzep. Czy można to poznać po zdjęciu?

monthly_2017_01/czy-to-moglo-byc-poronienie_54043.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie miałaś innych objawów? Bolu, skurczy? Jak się czułaś przed tym incydentem? Czy miewasz okresy że skrzepami? Mogłaś zaraz po iść na bete hcg, po poronieniu stężenie hormonu nie spada od razu. Trudno stwierdzić po wyglądzie skrzepu, ale jak byłam w szpitalu na moim poronienia to coś podobnego że mnie wyplynelo. Jeśli sytuacja powtórzyła Ci się już dwa razy dobrze byłoby zdiagnozowac co to. Bo może masz mięśnaki, one dają efekt okresów że skrzepami. Pokaż zdjęcie lekarzowi, może on rozezna, jest fachowcem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość TajemniczaEm

Dzisiaj konczyla mi się miesiaczka . Cały dzień czułam się dobrze po czym wieczorem zaczął boleć mnie brzuch jakby mi się zaczęła od nowa (miesiaczka) poszłam do toalety i okazało się ze krwawienie znów było większe aż w pewnym momencie wyleciał ze mnie skrzyp bądź coś innego o kształcie rogalika .po czym ból minął. Czy to mogło być poronienie?

Odnośnik do komentarza
Gość TajemniczaEm

Dzisiaj konczyla mi się miesiaczka . Cały dzień czułam się dobrze po czym wieczorem zaczął boleć mnie brzuch jakby mi się zaczęła od nowa (miesiaczka) poszłam do toalety i okazało się ze krwawienie znów było większe aż w pewnym momencie wyleciał ze mnie skrzyp bądź coś innego o kształcie rogalika, ziarnka fasoli.po czym ból minął. Czy to mogło być poronienie?

Odnośnik do komentarza

Ja jak poronilam to miałam najpierw ciągnące bóle brzucha promieniujace do jajników. Później kilka kropli krwi takiej żywo czerwonej i brązowe uplawy . Później krew ze skrzepami z tym ze te krwawienie było intensywniejsze od tych okresowych i skrzepow więcej.Podejrzewam, że twoje skrzepy to nie poronienie ,drugim razem idź na betę powinna być podwyższona.

nasz aniołek 26.01.2017(*)5tydz.

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartwiona1135

Witam, niedawno dowiedziałam się że jestem w 4 tygodniu ciąży (od zapłodnienia). Od kilku dni
Miałam brązowe upławy, ktôre przerodziły się w zabarwione jasną krwią plamienia. Następnie dostałam krwawienia jak przy okresie lecz troszke mocniejszego i ze skrzepami (niektóre z nich miały do 2 cm). Dzisiaj bardzo bolał mnie brzuch i miałam skurczowe bóle podbrzusza i bóle krzyżowe. Nie mogłam nawet stać tak mnie to wszystko bolało. Po ok 3 h bólu poszłam do toalety. Gdy byłam w toalecie troszkę się napięłam i "coś" ze mnie wyleciało. Miało to ok. 4 cm i było głęboko czerwone z jaśniejszą plamką. Czy poroniłam? Dodan, że nie miałam żadnej możliwosci dotarcia do szpitala czy lekarza. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...