Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Siódmego grudnia dostałam okres po 26 dniach, 11 grudnia kochaliśmy się z narzeczonym,mialam wtedy końcówkę miesiączki. Nie doszedł we mnie ale zasnęła się gumka, nie całkowicie bo na czubku penisa cały czas ja miał. Czy była wtedy możliwość przedostatnia się preejakulatu? Następnie kochaliśmy się jeszcze 20 i 29 grudnia w prezerwatywie i do tego jeszcze stosunek przerwany więc we mnie nie dochodził. Czy jest możliwość żebym była w ciąży? Kiedy wogole miałam dni plodne. Powinna miec dzisiaj okres ale narazie nic. Proszę o szybka odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołączę się i ja, staramy się z mężem o dziecko od paru miesięcy. W grudniu uprawialismy seks teoretycznie we wszystkie dni plodne. Za dwa dni powinnam dostać miesiączkę jednak pojawiły się pewne objawy które dały mi do myślenia, w nocy bolał mnie dół brzucha inaczej niż przy miesiączkę. Rano czułam "ciągnięcie" i ból prawego jajnika. Byłam przekonana ze dostane okres dwa dni wcześniej jednak nie. Dodatkowo zgaga w ciągu dnia i bardzo delikatne sporadyczne nudności. Robiłam test 31.12 i był negatywny. Co myślicie, jest szansa ?

a href="http://

Odnośnik do komentarza
Gość Przewrocona

A u mnie lipa straszna.. okresu powinnam dostac 9 dni temu.. test negatywny... nawet 3 testy ostatni robilam dzis rano.. i nic :( ide dzis do lekarza ale zaraz i tak zwariuje nie mam zadnych objawow ani ciazy ani zblizajacej sie miesiaczki a dodam ze cykle mam regularne jak w zegarku... co jest nie tak... wiem wiem.. do lekarza ale musze komus cos napisac bo mi sie w glowie przewróci...

Odnośnik do komentarza

Wiele rzeczy może być nie tak, napisz co tam wyszło u lekarza, być może wyślę Cię na bete jak nic nie wykryje. A jeśli nie to zrób ja sama, wynik pow 5 oznacza ciążę. Zanim weźmiesz jakieś leki na wywołanie okresu - wykluczyć ciążę. Moja pierwsza ciąża mało co nie została stracona lekami na wywołanie.Wić bądź czujna.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina91

Hej. Chciałam abyście mi powiedziały co sie dzieje . 31 grudnia kochałam sie z moim chłopakiem . Był to stosunek przerywany. Brzydko powiem ,,spuścił sie na brzuch,, . Okres miałam 21 grudnia i jak dobrze pamietam trwał on 3 albo 4 dni . Po jakimś czasie od stosunku czyje jakbym miała powieszone prawy jajnik i trochę kłuje mnie prawy i lewy jajnik . Od trzech dni mam brązowy śluz a wczoraj pojawiło sie lekkie krawienie . Dziś robiłam test i wyszedł negatywny . Miesiączkę mam nieregularna ale powinnam dostać okres za jakiś tydzień . Pomóżcie , doradźcie . Boje sie co to może być

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...