Skocz do zawartości
Forum

Ciąża urojona? Strach?


Gość Szesnastolatka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szesnastolatka

Witam mam 16 lat i pewnie jest wiele wątków na ten temat ale poszukuje osoby która mi pomoże a nie oceni.
Więc 5.10 leżałam z kolegą w łóżku był pijany i zaczął się do mnie dobierać nie powiem podniecilo mnie to trochę i było bardzo gorąco w pokoju i do tego lezelismy pod kołdra byłam "wilgotna" a właściwie to mokra...I miałam majtki zdjął mi je do połowy że było mi widać pupę i wejście do pochwy. Kolega zaczął się dobierać próbował wchodzić we mnie ale za każdym razem go odpychalam może parę razy dotknął tych okolic przy majtkach lub przy wejściu za każdym razem jak łapalam go oddychając to czułam że jest 'suchy'...Po tym wszystkim zaczął mi wkładać palce do pochwy które najprawdopodobniej były również suche. I później i tak go dotykalam i również był suchy poniżej (zoledzia) za jakieś 2/3 dni dostałam okres był przez pierwsze 2 dni obfity a później normalny. W razie co zrobiłam testy z moczu 14 i prawie 3 tyg. Po tym zajęciu wyszły negatywne teraz okres spoznia mi się już 11 dzień. I się martwię ponieważ widzę że mój brzuch się powiększył i po prostu widzę wszędzie objawy ciąży.
Do tego przezroczyste uplawy lub biało przezroczyste a na majtkach znajduje sluz nieplodny czyli biały 'klaczkowaty'
Bardzo się boję że jestem w ciąży ponieważ zniszczylo by mi to życie.
W zeszłym roku jak i parę miesięcy temu okres spóźnił mi się 2/3 tyg. Więc bym nie była zdziwiona gdyby nie ta sytuacja. Proszę o pomoc!!
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Schizujesz, bo dzieci to się powinny bawić w piaskownicy a nie brać za seks, do którego w żaden sposób jeszcze nie dorosłaś. Jeszcze z kolegą, który był pijany i się do Ciebie dobierał.... rada na przyszłość, zacznij się dziewczyno szanować.
I nie wkręcaj sobie, że to ciąża, nie doszukuj się objawów, tylko zajmij się nauką.

Odnośnik do komentarza
Gość Szesnastolatka

Witam tutaj starsze kobiety ode mnie bardzo proszę abyście mi doradziły pod moim wątkiem ponieważ nie chce tu zaśmiecać...
Zostawiam linka. https://forum.parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/4005626,ciaza-urojona-strach Jesli nie mozecie w niego wejsc to wystarczy skopiowac i wkleić. :)
Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc. Chyba ,że mogę napisac w wiadomosci prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Gość szesnastolatka

~pani kochana
Na 100% nie jestes w ciazy. Mialas juz okres po tym zdarzeniu. A ciaze mozna uzyskac po stosunku z finalem w srodku. W ktorym dniu cyklu jestes. Dla swietego spokoju mozesz zrobic badanie beta hcg z krwi.

Moje cykle przeważnie trwają 30-32 dni. Ale teraz juz 12 dzien spoznia mi sie okres. Więc jest to 42/44 dzień cyklu.
Mam 16 lat nie orientuje sie w tych sprawach, mimo iż nie jestem pełnoletnia to mogę zrobić sama badanie z krwi?

Odnośnik do komentarza
Gość szesnastolatka

~pani kochana
Na 100% nie jestes w ciazy. Mialas juz okres po tym zdarzeniu. A ciaze mozna uzyskac po stosunku z finalem w srodku. W ktorym dniu cyklu jestes. Dla swietego spokoju mozesz zrobic badanie beta hcg z krwi.

Ale również wyczytałam ,że przez wprowadzenie spermy na palcach może prowadzić do zapłodnienia.
A co do okresu miał wystąpić 2 dni wcześniej a wystąpił 2 dni później. I koleżanka mi powiedziała ,że dlatego iż zarodek się zagnieżdżał a to był dość obfity okres nie plamienie.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę cię oceniać, ale pamiętaj że jesteś bardzo młodziutka i na współżycie przyjdzie jeszcze czas, a kolega powinien uszanować twoje nie.

Co do ciąży, to na pewno jest urojona. Nie ma szans, żeby do zapłodnienia doszło dwa dni przed miesiączką, okres się pojawił więc to potwierdza, że ciąży brak. Po za tym kobieta nie jest płodna przez cały cykl miesiączkowy, tylko w określonej jego fazie, 2-3dni przed w trakcie i 2 dni po owulacji, czyli jakieś 6-7 dni w miesiącu. Twoje objawy mogą też wskazywać na infekcję (biały 'klaczkowaty' śluz) zwłaszcza, że mogły się przenieść bakterie z odbytu do pochwy skoro "kolega próbował wejść od różnych stron" więc polecam wizytę u ginekologa.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza
Gość szesnastolatka

misKolorowy
Nie chcę cię oceniać, ale pamiętaj że jesteś bardzo młodziutka i na współżycie przyjdzie jeszcze czas, a kolega powinien uszanować twoje nie.

Co do ciąży, to na pewno jest urojona. Nie ma szans, żeby do zapłodnienia doszło dwa dni przed miesiączką, okres się pojawił więc to potwierdza, że ciąży brak. Po za tym kobieta nie jest płodna przez cały cykl miesiączkowy, tylko w określonej jego fazie, 2-3dni przed w trakcie i 2 dni po owulacji, czyli jakieś 6-7 dni w miesiącu. Twoje objawy mogą też wskazywać na infekcję (biały 'klaczkowaty' śluz) zwłaszcza, że mogły się przenieść bakterie z odbytu do pochwy skoro "kolega próbował wejść od różnych stron" więc polecam wizytę u ginekologa.

Dziękuje za radę ale do tego upławy, słuzu bialo przezroczystego do tego się trochę ciągnie. Ja wiem ze to bład ale czasem sie dziala pod wpływem chwili. Staram się to wszystko opisać ze szczegółami bo wtedy ktoś mi pomoże jeśli zna przyczynę/problem.

Dziękuje bardzo wszystkim Paniom które przyszły tutaj odpisać i mi pomóc. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...