Skocz do zawartości
Forum

Dieta


death25

Rekomendowane odpowiedzi

Death25, mnie też martwilo to żebym za dużo nie przytyła bo zawsze ciężko mi było zrzucić. Ale dzięki kp schudłam więcej niż przytyłam w ciazy. Ale w ciazy uważałam, jadłam normalnie-dla dwóch a nie za dwóch. Nie objadalam się słodyczami ale jak miałam ochotę to zjadłam tyle że niedużo i raczej nie wieczorem. A na kolacje żeby zjeść coś pożywnego a nie tuczacego robiłam sobie np. Warzywa na parze albo jakieś mięsko z warzywami, nie jadłam chleba czy toczących rzeczy wieczorem. I w ciazy przytyłam 12.5 kg czyli niby tak w normie i wszystko udało mi się ładnie zrzucić dzięki karmieniu piersią więc po porodzie szczerze polecam :-). W razie pytań pisz

Odnośnik do komentarza

Ja przed ciążą tez miałam wahania wagi i bałam się, że przytyje w ciąży, ale moja waga w dniu porodu pokazała tylko 8 kg na plusie, czyli w zasadzie tyle ile ważyło dziecko, macica, wody płodowe itd. Jadłam normalnie, nie miałam takiego apetytu, żeby się objadać, za to w 3 trymestrze jadłam bardzo duże ilości słodyczy i mimo to nie przytyłam. Myślę, że jeżeli będziesz miała przytyć to i tak przytyjesz. Teraz 3 miesiące po porodzie ważę 2 kg mniej niż przed ciążą. Może i ciebie to ominie tak. Ważne żeby jeść zdrowo i w miarę racjonalnie. Życzę Ci powodzenia i szczęśliwego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...