Skocz do zawartości
Forum

Poronienie, 5 tydzień


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,
Kilka dni temu okazalo się że niestety poroniłam.. Byl to 5 tydzien ciazy, bylam w szpitalu 3 dni ale nie dowiedzialam sie niczego szczegolnego procz tego ze czyszczenie bedzie samoistne.
Przy ostatnim usg lekarz powiedzial tylko ze moge isc do domu.
Nic wiecej.
W poniedzialek planuje isc do ginekologa ale chcialam Was zapytac o rady.. Ile mniej wiecej lezec? Wiem ze nie moge sie przemęczać ale przejście kawałka sprawia ze bola mnie plecy i bardzo mi slabo. Czy moge dostac anemii? Wciaz krwawię i czuje, jest to dopiero 5 dni od poronienia. W pracy nie wiem co powiedziec.. Czy isc czy nie.. Siedzenie nawet sprawia ze czuje bol. Moja praca nie wymaga wielkiego wysiłku ale jednak nie jest to praca tylko siedząca. Czy lepiej odczekać jeszcze tydzien/dwa by wrocic calkowicie do swych sil? Dodając do tego lekkie podlamanie cala sytuacja...

Dziekuje z gory za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro. Tez byłam w takiej sytuacji tylko ja miałam lyzeczki wanie. Jedynie co lekarz kazał tydzień oszczędzać się ale nie musiałam leżeć. Jak masz bóle to skonsultuj z lekarzem. Gorączka jesz nie? Ja byłam rozbita wiec wzięłam dwa tyg wolnego. W pracy powiedziałam ze miałam usuwane torbiele. A dla pocieszenia w kolejnym cyklu zaszłam w zdrowa ciążę. Donosił am do terminu. Wiec głową do góry przy pierwszych ciaza ch częste są poronienia samoistne bez przyczyny. Wiem ze teraz na to patrzę z dystansem ale przeryczalam co swoje. Czas leczy rany. Badz silna. A w pracy wymysł coś bo będą patrzeć ze planujesz ciążę a po co im to wiedzieć. Zobaczysz będziesz jeszcze szczęśliwa mama i tego ci życzę. A póki co poukładać sobie to musisz jakoś sama z partnerem.

Odnośnik do komentarza

Aha no to ok jak wie to tak musi być.
Z tego co pamiętam to jedyne co przy wpisie mi powiedział lekarz to żeby nie uprawiać sexu minimum tydzień. Choć to logiczne ze nie ma się na to ochoty w obliczu takiej sytuacji. A i nie dźwigać a tak to nic nie mówili. Tylko ze ja nie miałam boli. Udaj się na tą wizytę do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...