Skocz do zawartości
Forum

Rocznica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie Panie. :)
Mam maleńkie pytanie jako do ciężarnych ekspertek.
Oczekiwanie na upragnionego maluszka już z wieloma problemami. Obecnie 19 tydzień i ciągły strach o wszytko. Ślubna bardzo zmartwiona i zdołowana. Zbliża się rocznica ślubu. Jak mógłbym rozerwać moją żonkę bez narażenia na kolejne problemy? Nie mam zbytnio pomysłów, wszytko już zostało wykorzystane. Co ciekawego proponujecie??

Odnośnik do komentarza

Witaj. Akurat miesiąc temu mieliśmy z mężem swoją rocznicę. U mnie ciąża zagrożona także siedzenie w domu mi pozostało. Mąż kupił piękne kwiaty, zrobił dobrą kolację i przegadaliśmy cały wieczór. To mi wystarczyło :) Piszesz, że żona jest zdołowana - poświęć jej swój czas, może zrób relaksujący masaż, ugotuj coś i kup jakiś upominek. Jeśli żona ciążę przechodzi dobrze zabierz ją na spacer lub do kina. Takie zwykłe rzeczy cieszą najbardziej.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18a0iy9jpg.png

Odnośnik do komentarza

ToJa8
Witaj. Akurat miesiąc temu mieliśmy z mężem swoją rocznicę. U mnie ciąża zagrożona także siedzenie w domu mi pozostało. Mąż kupił piękne kwiaty, zrobił dobrą kolację i przegadaliśmy cały wieczór. To mi wystarczyło :) Piszesz, że żona jest zdołowana - poświęć jej swój czas, może zrób relaksujący masaż, ugotuj coś i kup jakiś upominek. Jeśli żona ciążę przechodzi dobrze zabierz ją na spacer lub do kina. Takie zwykłe rzeczy cieszą najbardziej.

Żona niestety też w ciąży zagrożonej, więc doskonale rozumiem. Staram się poświęcać jej dużo uwagi, dbać jeszcze bardziej. Ale jak wiadomo kobieta zdołowana nie da sobie nic przetłumaczyć. Kwiaty i kolacja są często. Ale pewnie i tym razem posłużą.
Jeśli chodzi o upominek, polecasz coś specjalnego?

Odnośnik do komentarza

To zależy co żona lubi. Trudno z tym trafić. Dobra książka, może płyta ulubionego zespołu lub jakieś ładne kolczyki. Możesz też kupić coś dla dziecka- wystarczą malutkie skarpetki czy śpioszki. No chyba, że żona jescze nie chce kupować rzeczy dla dzidziusia. Ale najważniejsza jest pamięć i wsparcie. Super, że dbasz o żonę, to bardzo potrzebne nawet jeśli czasem masz wrażenie, że ona tego nie docenia. Wiem jak musi Wam być ciężko. Na pewno wszystko będzie ok i dzidziuś zdrowo wyrośnie. Kolacja na pewno nie zaszkodzi, do tego jakiś dobry film i relaksująca kąpiel lub masaż. Myślę, że żona się do ucieszy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18a0iy9jpg.png

Odnośnik do komentarza

A może dla odmiany zaproś przyjaciółki żony (tylko te najbliższe, żeby żona sie nie krępowała, że leży w łóżku "rozmemłana"). Przyjdą, pogadają, pośmieją się, ty w tym czasie podasz ciasto i kawę, a żona się rozerwie i zapomni o tym co ją trapi. Nie obraź się, bardzo się starasz, ale twoja żona zapewne ma teraz mocno ograniczony kontakt ze światem zewnętrznym i spotkanie z przyjaciółkami to byłaby dla niej miła odmiana :)
A jak dziewczyny już pójdą to zjecie romantyczną kolację, wręczysz jej prezent (ty sam najlpiej wiesz co spodoba się twojej żonie). I nie zapominaj o drobiazgach dnia codziennego - może żona od dawna cie prosi o naprawienie kuchennej szafki czy przykręcenie karnisza. To zrób wszystko na co zawsze szkoda było/nie było czasu. Posadź kwiaty na balkonie, umyj okna. Taka mała rzecz cieszy nieraz bardziej niż drogie prezenty :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...