Skocz do zawartości
Forum

Nagła zmiana charakteru ruchów dziecka.


Gość Zaniepokojona29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojona29

Jestem w 29 tygodniu ciąży. To moja pierwsza ciaza. Zauwazylam, że od jakiegoś czasu moje dziecko wypracowało sobie pewien cykl dnia. Jego ruchy były mocne, wyraźne, widoczne dla mnie gołym okiem. Zazwyczaj rano, wieczorem, po posiłkach, wtedy gdy odpoczywalam, a nierzadko nawet w nocy. Od piątku nagła zmiana. Mój mały jest powolniejszy, ruchy nie są tak częste i mocne jak dotychczas, najczęściej zamiast kopniaków czuje coś w rodzaju przeciągania, głaskania, drżenia. Nie jest tak aktywny jak dotychczas. Jedyne co mnie uspokaja to fakt, że te ruchy jakieś są i czuje je od czasu do czasu w ciągu dnia. Niepokoi mnie jedynie ta nagła zmiana :(
Czy któraś z Was zauważyła coś podobnego w czasie swojej ciazy?
Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaniepokojona29

Nadal ruchy są spokojne, ale czuję je wyraźnie w ciągu dnia. Wczoraj nawet poszalał po obiedzie jak dawniej hehe. Po ostatniej wizycie u gin z dzieckiem bylo wszystko wporzadku, moje wyniki tez ok, ciaza rozwija sie prawidlowo. Mam też detektor tętna plodu i wyniki zawsze były dobre w tych dniach, więc też nie chciałam wpadać w panikę i biec od razu do położnej. Mam wizytę w piątek więc wszystkiego się dowiem. Być może mały ma już mniej miejsca i gdy znajdzie wygodna pozycje to dłużej w niej trwa. Jedyne co mnie tylko zdziwiło to ta nagła zmiana. Uspokoiłyscie mnie, bo widzę że to nie tylko moje dziecko ma takie dni i też to przechodzilyscie.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...