Skocz do zawartości
Forum

czy to może być ciaza?


Gość aga19882

Rekomendowane odpowiedzi

aga19882New Member

W 2015 roku w styczniu urodziłam syna przez cc. Jako antykoncepcje brałam zastrzyk depaprovera, w sumie miałam je 4. Ostatni początek listopada 2015. Licząc 12 tyg przestal działać początek stycznia 2016. Chcemy 2 dziecko  niestety nie dostałam jeszcze miesiączki po zastrzyku . Byłam u gina poczatek marca i robił usg . Powiedzial, że zbiera się coś na miesiączkę. Brzuch na okres boli mnie już miesiąc. Lekarz kazał próbować bo może zaciaże a okresu w ogóle nie dostane. Wspolzylismy z mężem 23 marca. Od 3 dni nasilił się ból menstruacyjny, czasem kręci mi się w głowie, okropnie bolą mnie piersi. I co dziwne jak nacisne pojawia się kropla mleka z piersi. Robiłam test ale neg. Był. Chyba za predko. Jak myślicie jest szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Słaby lekarz. Po pierwsze badanie krwii - beta hcg i hormonalne, żeby ustalić czy to wczesna ciąża i dlaczego okres nie wrócił. A po drugie leki na zahamowanie laktacji. Inaczej będzie ciężej o ciążę, bo gospodarka hormonalna jest zaburzona. U mnie było to samo po pierwszej ciąży.

Aż mnie zmrażaja te historie na forum o lekarzach nie zalecających żadnych badań. Dramat po prostu...

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza
Gość madzia 25

Wiesz na NFZ to im nie zależy musi naprawdę być lekarzem z powołania bo tak to jak nie zapłacisz to im za przeproszeniem wisi ja ostatnio pojechał z bólem to nawet mnie nie wysłuchała dobrze tylko zbadala pomruczala pod nosem i tyle

Odnośnik do komentarza
Gość madzia 25

Tam gdzie ja chodzę niema w gabinecie usg i kierują mnie do szpitala dopiero będę miała 2 a jak ostatnio pojechałam właśnie z bólem to po zbadaniu czyli spojrzeniu mi w krocze nic nie powjedziala no ludzie 21 wiek mamy a gorzej jak kiedyś a puzniej tragedię przez lekceważenie i brak sprzętu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...