Skocz do zawartości
Forum

Nieznaczne odklejanie się kosmówki i plamienie.


Gość Cuks

Rekomendowane odpowiedzi

Część dziewczyny. Pisze do Was z zapytaniem o okresy trwania plamienie przy tego typu zagrożeniu. Dokładnie tydzień plamie tylko przy siusianiu stara brązowa krwią - mam takie niteczki brudne. Wcześniej USG było ok. Wczoraj zbadał mnie lekarz na patologii i stwierdził nieznaczne odklejanie kosmówki i być może jakiś ślad dziwny, może to być krwiak. Chciałam się zorientować ile trwały u Was czasu takie plemienia? Ja zaczelam w 7 TC. Jutro zaczynam 8. Na USG fasol rozwija się prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Gość stardust

Około 15. Tyg aczkolwiek miałam więcej niż nieznaczne więc nakaz bezwzględnego leżenia . Z krwiakiem wyladowalam w szpitalu bo sama go wydalilam pod kontrolą. Ale jest to sprawa indywidualna i pytanie jak lekarz do tego podchodzi.

Odnośnik do komentarza

Niby mam jakiś ślad na USG, który może wskazywać miejsce plemienia, być może był krwiak. Brudze na czekoladowo, raz mniej a raz więcej - nasila się po badaniu gin. Może to się krwiak wydala właśnie? Plamilas też tak przy wydalaniu? 15 tygodni plamilas?

Odnośnik do komentarza
Gość stardust

~Cuks
Niby mam jakiś ślad na USG, który może wskazywać miejsce plemienia, być może był krwiak. Brudze na czekoladowo, raz mniej a raz więcej - nasila się po badaniu gin. Może to się krwiak wydala właśnie? Plamilas też tak przy wydalaniu? 15 tygodni plamilas?

Od 5 do 15 krwiaka wydalilam w 17
Ciemna krew to scholizowana stara lekarz jest spokojny wnioskuje więc nie martw się na zapas. Żywo czerwona krew ma Cię martwić natomiast skoro lekarz mówi że jest ślad to lez oszczędzaj się i odpoczywaj przy oszczednym trybie życia podkleja się nazat.

Odnośnik do komentarza

Karolina nieznaczne odklejanie kosmowki nie stanowi jeszcze zagrożenia. Odpoczywaj i się przyklei. Co do płodu to moim zdaniem mógł coś źle zmierzyć. Strasznie duża różnica przy pomiarach tych pierwszych. U mnie póki co lepiej. Wizytę mam we wtorek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...