Skocz do zawartości
Forum

Kiedy doszło do zaplodnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Jest to mój pierwszy wpis na tym forum. Może zacznę od początku żeby każdy mógł zrozumieć mój problem. Mieszkam w Anglii. Dwa tygodnie temu dowiedziała się że jestem w ciąży (test + potwierdzenie od lekarza). Ostatnią miesiaczke miałam 4 października. Na tej podstawie położna uznała że jestem w 9 tygodniu ciąży a obecnie w 10. Wszystko było ok aż do wczorajszej nocy. Poszłam do toalety i zobaczyłam plamienie , jednorazowe. Pojechałam na pogotowie. Zrobili usg i tu doznalam szoku. Ciazy nie widać. Pobrali mi krew , za dwa dni mam przyjechać na kolejne pobranie. Porownaja beta hcg. Powody tego że nie widzą ciazy podali mi trzy. 1 zbyt wczesna ciaza i jeszcze jej nie widać. 2 poronilam. 3 ciaza pozamaciczna. Nie wiem co mam myśleć. Wiem ze przy poronienie pojawia się obfite krwawienie a u mnie było lekkie , jednorazowe. Objawów ciazy pozamacicznej nie mam. Jadę prywatnie do polskiego lekarza w sobotę a do tego czasu zwariuje. Pytanie jest takie. Czy jest możliwe aby doszło do zaplodnienia w połowie listopada mając ostatni okres 4 października ? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...