Skocz do zawartości
Forum

Bol w pachwinie po lewej stronie.


Gość Emilia25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emilia25

Witajcie. Od dwóch dni odczuwam nie regularny ból pulsujacy w lewej pachwinie. Odczuwam go zwłaszcza rano. Nie towarzyszy mu krwawienie. Ból zaczął się od jednego silniejszego bólu po przekreceniu się na bok. Czy powinnam się niepokoić ? Skontaktować się z lekarzem?

Odnośnik do komentarza
Gość Mili 654

Skoro nie towarzyszy temu zadne plamienie i krwawienie nie masz sie co marwic. Niestety przygotuj sie bo z tygodnia na tydzien bedzie jeszcze gorzej. Rodzilam we wrzesniu i pod koniec ciazy to juz wogole nie moglam chodzic i spac. Macica sie rozciaga to raz, dwa ze miednica tez "pracuje" dziala relaksyna i takie odczucia beda juz z Toba do rozwiazania. Nie wuem jeszcze czy jestes szczupla. Bo ja owszem i nie przytylam tez duzo w ciazy,bo 8kg. Szczuple kobitki bardziej ten "slodki ciezar" odczuwaja.
Zycze szczesliwego, bezbolesnego rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Gość kasia1978O

Dziewczyny ja mialam przeszywajacy bol w lewej pachwinie w 3 mc ciazy ,wszyscy mowili ze to macica ,wiezadla sie rozciagaja ok mowie kolezanki co rodzily po 2-4 dzieci wiedza co mowia ,wytrzymalam 3 dni w bolach i pojechalam do szpitala i cale szczescie bo sie nic nie rozciagalo mialam zakazenie krwi sebsa ,leze w szptalu juz 2 tydz .wiec radze wam nie sluchajcie kolezanek bo zaden przewlekly utrzymujacy sie dlugotrwale bol trzeba skonsultowac z lekazem i pamietajcie ze kazda ciaza jest inna to ze bolalo kolezanke to nie znaczy ze jak ciebie boli dkugo i mocno ze wszystko jest ok .ja tez sluchalam doswiadczonych wielorodek i co ? I na moim przykladzie widac ze glupi bol pachwiny to nie rosciagajaca sie macica .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...