Skocz do zawartości
Forum

Co na rozstępy?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja od samego poczakupu jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży stosuje mustella na rozstępy. Przyznam szczerze ze nie wierzyłam w jej działanie poza tym miałam już trosze rozstępów które pojawiły się w okresie dojrzewania na piersiach i posladkach. Byłam pewna że mi to nie pomoże bo jeśli mam skłonności do rozstępów to raczej żaden krem nie pomoże. Teraz jestem w 9 mcu ciazy a na brzuchu ani jednego rozstępy jedynie na pośladkach dosłownie kilka wiec jestem bardo zadowolona choć cena jest bardzo wysoka naprawdę polecam.

http://s2.suwaczek.com/201510097146.png

Odnośnik do komentarza

Ja teraz stosuję pharmaceris (w superpharmie ostatnio była promocja- kupiłam zestaw krem p/ rozstępom do biustu + oddzielny do ciała) za ok. 50 zł. Jeżeli chodzi o jakość to wydaje się być dobry- szybko się wchłania, możliwie pachnie, skóra jest nawilżona a rozstępy nie pojawiają się. Niestety strasznie szybko się kończy :/ Wcześniej stosowałam palmersa ale chłopak narzeka na bardzo intensywny kakaowy zapach (znowu się wysmarowałaś? :D)

Odnośnik do komentarza

Ja od 12 tygodnia ciazy używałam zwykłej oliwki dla dzieci, potem kremu z bielendy - seksi mama, a od dwóch miesięcy używam zwykłego kremu do ciała oliwkowego z biedronki i jak na razie 33 tydzien nie mam ani jednego rozstepu... Ale myślę, ze to nie chodzi tylko o kremy czy olejki tylko predyspozycje organizmu, tepo wzrostu brzuszka, Ja jestem szczupła a i brzucha też nie mam bardzo dużego jak na ten wiek ciazy więc to moze też jest powód braku rozstępów. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribdtlc9238.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kamila222

Moim problemem były zawsze rozstępy, w okresie dojrzewania za szybko urosłam, więc rozstępy pojawiły się szybko, największe występowały pod kolanami, co sprawiało, że wstydziłam się zakładać sukienkę lub spodenki. W internecie znalazłam Klinikę, byłam bardzo ciekawa czy mogą mi pomóc, bardzo miła Pani udzieliła mi informacji przez telefon i zaprosiła na konsultację, bez zastanowienia zgodziłam się. Pani Anetka przeprowadziła konsultację i sierdziła że jestem idealną kandydatką do przeprowadzenia zabiegu laserem IPIXEL. Bardzo się bałam, ale dzięki jej profesjonalnemu podejściu strach przeszedł. Zabieg był szybki i mnie osobiście nie bolało. Po pierwszym zabiegu zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Po drugim rozstępy stały się prawie niewidoczne, a po trzecim nie mam śladu. Jestem zachwycona Kliniką, profesjonalizmem obsługi oraz najwyższej jakości sprzętem, na pewno będę do niej wracać i polecać znajomym.

Odnośnik do komentarza
Gość dance34

Z rozstępami nie można walczyć jak już się pojawią :) Można zapobiegac, stosowąć różne balsamy, olejki. Jednak jak już rozstęp się pojawi to nie usuniecie go w żaden inny sposób jak za pomocą odpowiedniego zabiegu. Wykonanego albo operacyjnie albo laserem, chociaz ze swojej strony polecam tę drugą opcję ponieważ jest o wiele mniej inwazyjna.
Sama usuwałam w taki sposob rozstępy w Laser de Lux;
http://www.laserdelux.pl/warszawa/usuwanie-rozstepow
Laser nie usunął ich rzecz jasna całkowicie, ale stały się mało widoczne.

Odnośnik do komentarza

Kobietki a jak wyglądało u Was działanie kremu na rozstępy? Tzn. nic was po posmarowaniu nie swędziało? Bo ja od kiedy w ciąży jestem mam chyba strasznie skórę wrażliwą. Jak tylko smarowałam piersi kremem na rozstępy lub oliwką dla ciężarnych to strasznego podrażnienia/uczulenia dostawałam i nie mogłam wytrzymać bez drapania się.. Więc odstawiłam wszystko i niestety na piersi rozstępy rzuciły się dość spore mimo, że zaczęłam je smarować jeszcze przed jakimikolwiek pojawieniem się rozstępów. :/

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

Żel do masażu od HB - porządny, naturalny, solidny kosmetyk, po którym widzę naprawdę zdecydowaną zmianę na plus. Już miałam początki rozstępów, ale jednak udało mi się z tego wycofać i przynajmniej w tym momencie cera wygląda w porządku.

Odnośnik do komentarza

Ja od 8 tc smaruję się palmers. Świetnie pachnie i polecaly mi go koleżanki, tym bardziej że jestem chudzielec, więc teraz w 12 no prawie 13 tc widać mi już brzuszek. Pamiętajmy też że tak do końca żaden z tych kremów, balsamów czy oliwek nie daje nam stu procentowej pewności czy nie pojawia się rozstępy. Wiele zależy też od tego czy mamy skłonność do rozstępów i to w jakim stanie nasza skóra była przed ciążą. Ale smarujcie się dziewczyny zawsze jest szansa że się obejdzie bez rozstępów :)) Miłego dn

Odnośnik do komentarza

Rozstepy to kwestia genow wiec mysle ze dopiero glebsza ingerencja w skore poskutkuje mam na mysli zabiegi w salonach.Ja bardzo szybko zrzucilam kilogramy z ciazy,niestety zadzialal stres(pierwsze dziecko) i brak czasu tylko ze ja bylam na diecie cukrzycowej ktora rowniez jest zbawienna przy zbednych kilogramach ale moja mama ktora zmaga sie z otyloscia sporo lat w pol roku zrzucila 20kg pijac codziennie dzbanek wody z cytryna-oczyszcza z wszystkich zbednych dla organizmu toksyn,podobnie kolezanka zrzucila 35 kg tez w pol roku pijac codziennie prawdziwa zielona lisciasta herbate plus wieczorne spacery.
Warto jest na pewno ćwiczyć, polecam skompletowanie sobie domowej siłowni;
https://trainingshowroom.com/411-maty-treningowe

Zerknijcie sobie tutaj. W sklepie w dobrej cenie kupicie maty treningowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...