Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę na kilka dni przed miesiączką?


Gość tajemniczazolza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tajemniczazolza

Witajcie Dziewczyny. :)
Nie wiedziałam, gdzie zwrócić się z tym problemem i przepraszam jeśli zaśmieciłam niepotrzebnie forum.
Kilka dni temu zaszalałam z chłopakiem i doszedł we mnie, to był 25 dzień cyklu. Cykle mam raczej regularne co 28 dni, zdarza się co 26-27. Czułam wtedy już bóle typowo okresowe, ale też miałam niesamowitą ochotę na seks. Dzisiaj jest 27 dzień cyklu, okresu nie dostałam, czuję się typowo jak na okres. Generalnie ten cykl był bardzo dziwny. Miałam obniżone libido, nie jestem nawet w stanie powiedzieć kiedy miałam owulacje, możliwe że w zeszły weekend. Stąd moje pytanie. Czy można zajść w ciążę na kilka dni przed miesiączką?

Odnośnik do komentarza
Gość tajemniczazolza

W poprzednim cyklu też mieliśmy podobną akcje, tyle że w połowie . W ciążę nie zaszłam, więc przestałam się może jakoś tak bać czy uważać. Więc przez cały obecny cykl nie uważaliśmy . Nie mówię tutaj o sytuacjach że coś się mogło dostać palcami, tylko naprawdę nie uważaliśmy. I jeszcze jedno pytanie.. jeśli dostałabym krwawienia - to czy też jest nadal jakaś możliwość, że mogłabym być w ciąży? Czytałam, że niektóre kobiety mają takie krwawienia do nawet kilku miesięcy ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość tajemniczazolza

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi. Właśnie też się zaczęłam zastanawiać czy kiedyś nie będę miała problemów, czy nie będę się musiała długo starać.. rodzice chłopaka starali się o pierwsze dziecko kilkanaście lat, więc sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...