Skocz do zawartości
Forum

Dziwne wymiary dziecka 39 tydzien


Gość Inga1990

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Nie wiem juz co myslec o swojej sytuacji, moze ktoras z Was miala podobny przypadek. Termin z OM wypada mi na 14.08. Otoz bylam u swojego gina na usg kontrolnym 2 tyg temu. Z OM wynika ze byl to 37 tydz. Wymiary dziecka to BPD 9.50, HC 32.95, AC 35.35, FL 7.07 WAGA 3465 g ,termin na 31.07 . W rubryce GA(AUA) wpisany 38 tydz 0 d. Bedac wczoraj (czyli po 2 tyg) wymiary zmienily sie tak BPD 9.63, HC 29.62, AC 43.12, FL 7.41 WAGA /uwaga/ 4861 g. Termin na 23.08 (z wczesniejszych usg caly czas wychodzil koniec lipca) a w rubryce Ga(AUA) wpisany 36 tydz 5 d co mnie dziwi skoro to juz 39 tydz. I stad moje pytanie. Czy mozliwe ze lekarz zle zmierzyl dziecko? w obwodzie brzucha przez 2 tyg dziecko ma wiecej o 8 cm a glowke mniejsza o 3cm.?? Czy mozliwe jest zeby dziecko w 2 tyg przybralo prawie 1,5 kg?? Dodam ze gdy zapytalam lekarza o ta duza wage stwierdzil ze tak mu wyszlo z usg....dramat nie lekarz

Odnośnik do komentarza

Ale jak masz regularne miesiączki to lepiej sugerować się terminem wg miesiączki niż wg usg szczególnie tymi ostatnimi... Dziecko może mieć np. Duża ilość włosów i już inny wymiar wyjdzie bo włosy faluja w wodzie... Mi mówili że córka duża będzie a była normalna za to mocno owłosienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...