Skocz do zawartości
Forum

prosze o pomoc


Gość feelsh

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chlopak pisze z innymi dziewczynami Np. na GG po czym jeśli ja chce wziasc jego telefon mówi ze gdzieś musi zadzwonić i w tajemnicy sprawdza je, gdy zobaczylam ze napisala do niego jakas dziewczyna wyparł sie wszystkiego. Kazałam mu je skasować, wiec to zrobil po skasowaniu GG z komorki pozostał pod jego numerem GG widoczny opis, kilka dni temu wchodze na GG swoje a ten opis jest inny GG w Orange taki jaki sir zapisuje przy ponownym ściągnięciu i zalogowaniu sie na GG. Wcześniej chlopak tez pisal z innymi dziewczynami i mnie oszukiwał. Lecz sytuacja jest trochę inna bo spodziewam sie dziecka...i nie wiem co robić . Na dodatek robi ze mnie wariatkę i głupią ze znów wymyślam itp skoro ja mam oczy i widzę co on robi. Prosze o pomoc jestem załamana, blagam niech ktoś poradzi cos.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale pewnie postawiłabym sprawę jasno, że wiem o wszystkim i albo z tym skończy, albo ja bym odeszła może to go przekona. Wiem, że ciężko podjąć taką decyzję zwłaszcza jak spodziewasz się dziecka, ale tkwić w takim związku z kimś kto Cię oszukuje ...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpfihujt1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj48abqs12fxc.png

Odnośnik do komentarza

Powiedziałam mu ze wiem o wszystkim on na to ze ja jestem stuknięta ze znów wymyślam ze nie mam sie czego czepiać. I postawiłam sprawę jasno, ale on i tak nic sobie z tego nie robi... Ja juz nie wiem co mam zrobić..

Odnośnik do komentarza

Chłopak jeszcze chyba nie dorósł do zwiazku i roli Ojca.. Na jakiś czas bym od niego się odcięła, tak jak mówi Koleżanka wyżej.
Jeśli Cię Kocha to będzie zabiegał l Ciebie, a jeśli nie to predzej czy później Cię zdradzi... Przepraszam za to co napisałam. Ale jak będzie chciał Cię zdradzić, to czy będziesz przy nim czy gdzie indziej to dla niego nie będzie przeszkodą ...
Nie stresuj sie bo to nie dobre dla Ciebie i dla dzidziusia ;-) Pozdrawiam...
Aa i jeszcze jedno.. Im bardziej bedziesz go Kontrolowała to pn tym bardziej będzie sie oddalał od Ciebie, i będzie robił na przekór Tobie.

Odnośnik do komentarza

Nie odbieraj i nie odpisuj.. Jak mu zależy i Cię Kocha to przyjedzie do Ciebie... Wiem, że łatwo mówić, zebys nie pisała i odbierała, ale ja miałam podobną sytuacje. I szczerze powiedziawszy odrzucałam połączenia, albo wyłączałam telefon... I przyjechał... Także odpocznij od niego chwile.

Odnośnik do komentarza

Ja zostalam zostawiona przez pierwszego meza. Na temat zdrad i oszukiwania moge ci powiedziec wszystko. Tez mialam taki problem jak ty. I niestety ale wiekszosc facetow wcale sie nie zmienia. Wiem ze ciezko jest odejsc chocby na chwile. Ale powiem ci ze to w zasadzie jedyne rozwiazanie zeby nim wstrzasnac.
A jesli chodzi o sprawdzanie to wcale ci sie nie dziwie. Bo zaufanie buduje sie dlugo ale w jednej chwili mozna je stracic. Ja tez niestety nie potrafilabym nie kontrolowac. Pamoetaj to nie ty jestes nie w porządku to on ma cos na sumieniu. Nie daj sobie wmowic ze nic nie widzialas. Moj byly probowal to zrobic ze mna. Po pewnym czasie bylam wrakiem czlowieka. On sie nie przejmowal ze niszczy mnie psychicznie. Życzę ci zeby on sie wkoncu zastanowil co moze stracic. I przedewszytkim zycze zebys byla spokojna. Bo takie nerwy sa sraszne.

http://emaluszki.pl/suwaczek8-20151007.jpg
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72025.png

Odnośnik do komentarza

piszesz jakby o mnie.. mam syna 2 lata.. dwa lata trwałam w takim zwiazku az w koncu powiedziałm STOP odeszłam jak stałam.. teraz.. teraz jestem szczeslwia, nikt mnie nie zdardza nie oszukuje, nie musze zastanawiac sie czy ktos mowi mi prawde. wszystko co on mi mowił to zawsze mowiłam R NIBY jest na zakupach, R NIBY ma nadgodziny w pracy, ciagła kontrola, była bez sensu na fb widzialm jasno co pisalm, robilam zdj a on i tak wypieral sie w oczy.. oni nigdy sie nie przyznadza, z reszta co ci to da?? jak powiem tak zdradziłem cie .. co zorbisz?? odejsziesz?? dasz mu 2 szanse, druga szanse na to by cie znowu zawiódł.. ja odeszłam, nie załuje, zyjemy normlnie, dla syna, bo on sam w sobie zły nie jest, dobry ojciec z niego.. moze czasem jakas czesc mnie go kocha.. ale bez zaufania sie nie da.. z reszta nie jestesmy razem a nawet jak on cos mi mowi to i tak mu nie wierze.. on sie o nas stara, nie powiem, ale dalej maci i kreci.. wiem to.. on wie ze ja wiem i co z tego?? dalej sie stara i dalej sciemnia..

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :-) jak czytam Wasze historie to tak jakbym czytała o sobie i moim życiu. Mój ex też zaczął mnie zdradzać gdy byłam w ciąży z córką. Dawałam się tak zwodzić przez osiem lat, zawsze sobie tłumaczyłam, że to dla dobra córki, dla rodziny. Nie zlicze ile razy wyprowadzałam się, prosił, błagał, że teraz będzie inaczej..ale niestety.. Na dziesiąta rocznicę ślubu zafundowałam sobie rozwód :-D. Córka już wiele rozumiała, że tata się nie zmieni. Ja kochał nad życie, ale nie umiał zapewnić jej rodziny, poczucia bezpieczeństwa. Ja nabrałan pewności siebie. Poznałam obecnego partnera..w lutym urodziły nam się bliźniaki :-D, które są całym naszym światem :-D. Córka ma w tej chwili 13 lat, w braciach jest zakochana.
Z mojego doświadczenia wiem, że zdradę można wybaczyć ale nie da się z nią żyć. W tej chwili widzę jak mój ex się miota, zazdrości mi stabilizacji..jak jego partnerki są o mnie zazdrosne..a ja wtedy rosnę :-D.

Dlatego Feelsh być z kimś kto Cię nie szanuje, nie dba o Ciebie..nie warto.. U mnie jak chciałam telefon do kontroli, to slyszalam, że to jego prywatna sprawa..hmm zawsze myślałam, że rodzina to prywatna sprawa..ale jak widać myliłam się ;-)
Pozdrawiam serdecznie :-).. Daj znać jakie decyzje podjelas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...