Skocz do zawartości
Forum

ciąża i zaparcia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam stwierdzony Zespół Jelita Nadwrażliwego, dokładniej odmianę zaparciową. Więc to mój problem od lat... Ale teraz nie mogę brać leków, które mi pomagały. Jestem w 8 tygodniu ciąży i średnio wiem jak sobie radzić z tym przykrym problemem... Macie jakies sprawdzone sposoby? Jakie leki można brać??

Odnośnik do komentarza

Pij codziennie na czczo pół szklanki przegotowanej wody z sokiem z połowy cytryny i jedną łyżką miodu (jeżeli masz cukrzycę, miód zastąp siemię lnianym), do tego zażywaj codziennie provag, probiotyk reguluje pracę jelit, dzięki niemu zaparcia na będą Cię męczyć. Chroni on również układ płciowy przed infekcjami, co jest bardzo ważne w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Przy wrażliwych jelitach - postaci zaparciowej, najlepiej w moim przypadku sprawdził się błonnik witalny pity rano i wieczorem z kefirem albo jogurtem. Już od 3 miesięcy moje wrażliwe jelita mi nie dokuczają, nie boli mnie brzuch, nim się tam nie przelewa, nie bulgoce, a co ważne nie mam zaparć. a juz myślałam, ze zawsze będę cierpiała na tę strasznie gnębiąca dolegliwość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...