Skocz do zawartości
Forum

Problemowa Ciąża w UK


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mamusie potrzebuję waszej pomocy. Pierwszą ciążę prowadziłam w Polsce, poród także się tam odbył. Z Synem miałam straszne problemy w ciąży, kolki nerkowe, torbiele, ciągłe infekcje, które kończyły się antybiotykami i pobytami w szpitalu, od 6 miesiąca do tego doszły także skurcze i skrócona szyjka macicy do 1 cm, kroplówki i podtrzymanie ciąży. Szpital w tamtej ciąży był moim "domem".
Jestem znów w ciąży to dopiero początek 8tydz, ale już czuję, że będzie tak samo. Już mam infekcję co skutkuje silnym bólem nerek, do tego podejrzewam znów torbiel... Mieszkam teraz w Anglii, Słyszałam, że opieka tutaj jest inna niż w polsce, zajmuję się tobą tylko położna. Czy mam szanse na wizyte u lekarza ginekologa? Konkretne badania nerek? Wizyte u GP mam dopiero na dniach ale czy jest szansa jakakolwiek na to zeby wczesniej mnie położna zbadała jakieś USG? Co mam robić? gdzie się zgłosić? Nie mam pojęcia o niczym co gdzie i jak tutaj! :(

Odnośnik do komentarza

Hej :) musisz upierać się przy swoim idź do swojego GP
( jeżeli potrzebujesz szybko musisz powiedzieć, że będzie to wizyta emergency, wtedy Cię o wszystko wypytają i stwierdzą czy takowa jest potrzebna i może odbyć się już tego samego dnia) od razu powiedz jak było w pierwszej ciąży tam i u położnej to samo, i w karte ciąży Ci pewnie wpiszą, że masz ciąże podwyższonego ryzyka wtedy powinni wysyłać Cię na badania normalnie, tylko w UK nie ma miejsca na sentymenty musisz być twarda i stanowczo domagać się swojego. Ja miałam różne infekcje w drogach rodnych i ciągle nie mogłam się 'doprosić' więc zaczęłam ostro nalegać i wszystko poszło sprawniej :P

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhmlx1xqf43.png

Odnośnik do komentarza

Witaj ja mialam torbiele na nerkach w pierwszej ciazy i teraz jestem w ciazy w uk, prosilam o posiew moczu i jak na razie infekcji nie mam. Wiec wiecej badan w tym kierunku mi nie robiono. Ja staram sie unikac slodyczy i zakwaszac mocz lykam witamine c jem kapuste kiszona najlepiej swojska i lykam probiotyki np provag lub lactovaginal. Pozdrawiam napisz co ci gp powiedziala

Oliverek 05.09.15 4020 kg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...