Skocz do zawartości
Forum

Co na wymioty w ciąży?


Gość Zolka

Rekomendowane odpowiedzi

A próbowałaś imbifem? Słyszałam, że te krople są bardzo skuteczne a nie są jakoś strasznie drogie - ok 30 zł za buteleczkę. Skoro masz się męczyć lepiej kup bo to bez sensu. U mnie też żadne domowe sposoby nie pomagały.

Odnośnik do komentarza

Znalezione w sieci, może komuś pomoże
"Ciąża to czas zmian hormonalnych w naszym organizmie i to one są odpowiedzialne za nieprzyjemne dolegliwości występujące w I trymestrze. W przypadku wymiotów i nudności - niestety nie ma 100% skutecznej metody zwalczania tego nieprzyjemnego objawu. Zaleca się łagodną dietę podzieloną na 5 posiłków dziennie. Pierwszy posiłek warto przyjąć jeszcze przed wstaniem z łóżka. W przypadku wymiotów warto pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Można także spożywać imbir np. w postaci naparu. Jeśli zaś chodzi o senność - gdy tylko macie taką możliwość zróbcie krótką drzemkę. Możecie wypić również kawę (max 2-3 filiżanki niezbyt mocnego naparu dziennie). Nie polecamy picia napojów energetycznych - nie są wskazane dla przyszłych mam. "
https://szkolarodzeniaprenalen.pl
Osobiście przetestowałam herbatę z imbirem, mogę powiedzieć że znika po tym "kręcenie" w żołądku

Odnośnik do komentarza
Gość mamaAurelki

U mnie bardzo sprawdzała się pregna vomi. to są takie gumy do żucia z imbirem . i już samo żucie pomaga na mdłości , imbir z kolei ma właściwości przeciwwymiotne. w składzie jest jeszcze na pewno magnez i wit B6.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...