Skocz do zawartości
Forum

Podróż 1000 km


Gość ciazowamama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciazowamama

Jestem w 12tc i jestem mama 15 miesięcznej córeczki w 19tc chcialam sie wybrac z corka do Polski 1000km. Niestety maz prawdopodobnie nie dostanie wolnego wiec myslalam nad przewoźnikiem. Jednak moja rodzina mi to odradza jak to mowia a jakby cos sie stalo po drodze to co z mala. Sama nie wiem czy oni panikuja czy moze jednak maja racje. Wiec pytanie do was byscie sie wybraly w taka podroz w 19tc z córką?

Odnośnik do komentarza

Moze lepiej samolot?
Mam syna 1,5 miesiaca i do polski 1100 km najblizsza wycieczke robim dopiero jak maly bedzie mial ok 8 miesiaca ale u ciebie corka jest juz strasza wiec spokojnie . A ciaza to chyba zalezy jak ty sie czujesz. Jak potrafisz wysiedziec tyle godzin

Odnośnik do komentarza

Witam,
ja przejechałam ze swoim 12 DNIOWYM synkiem 1200km autem, tyle, że swoim a to wielka różnica, wiem. Było super i bez problemów, ale mały jest bardzo "łatwym" dzieckiem. No i przewoźnik + ciąża to co innego. Ale "nie takie rzeczy" już ludzie robili. Jak czujesz się na siłach. A opcja poproszenia np siostry, brata, kuzynki, mamy, kogokolwiek, żeby Ci towarzyszył? I np pociąg? Lub autobus? Tam można wstać, poruszyć się z dzieckiem, jak będzie zniecierpliwione czy będzie trzeba mu troszkę ruchu?
Powodzenia!:-)

Odnośnik do komentarza

Szczerze odradzam !!!
podróż męcząca i dla Ciebie i dla dziecka, 1tys. km to nie przelewki.
Jeśli już koniecznie chcesz, to tylko samolot, na pewno znajdą się tanie połączenia, o ile masz dokument dla dziecka- bo bez zdaje się że nie mogą podróżować.

Odnośnik do komentarza
Gość Artur22

Witam,

W 9 miesiącu jak jesteś to jest bardzo duże ryzyko przedwczesnego porodu podczas takiej podróży. Odradzam samolot. Jest to spowodowane częstą zmianą ciśnień podczas startu i lądowania. Wszędzie o tym piszą. W ogóle odradza się takie podróże w pierwszym i trymestrze i już w 3.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...