Skocz do zawartości
Forum

Silne mdłości w 31 tygodniu ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
od dwóch dni męczą mnie silne mdłości (na granicy wymiotów), pojawiają się szczególnie rano, choć miałam je też podczas leżenia na wznak (ostatnio u lekarza podczas USG) i wieczorem, choć mniejsze. Mdłościom towarzyszy uczucie gorąca, potliwość.
Mam zdiagnozowaną cukrzycę ciążową (jestem na diecie i zalecanym ruchu fizycznym), ale cukier podczas mdłości jest ok, ciśnienie mam 120/60, z wyników badań jedynie ostatnio pojawił się wzmożony urobilinogen w moczu więc teraz czekam na kolejne wyniki badań.
Moja ginekolog powiedziała, że może być to ucisk na narządy wewnętrzne, ale te objawy mam bardzo silne. Czy któraś z was też ma takie objawy? Czy można im jakoś przeciwdziałać?

pozdrawiam,
kinga

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci ze ja tez mam mdlosci czasami sprowadzające do wymiotów ale przewaznie to na tle zlego samopoczucia niewyspania i hustawka nastrojów dochodzi tak jak np. dzisiaj wszystko mnie drażni a najbardziej miesca wygodnego nie mogę znaleźć i przeszkadzają mi rózne zapachy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź :-) Tylko ja się wysypiam, śpię po 9-10 h, choć faktycznie jest tak, że ciężko mi znaleźć wygodną pozycję i to ciągłe wstawanie do toalety... Huśtawki nastrojów nie zauważyłam, może trochę nerwowa jestem, bo zaczynam się przejmować żeby zakupy dla dziecka, lekarzy, cukrzycę ciążową i szkołę rodzenia jakoś zorganizować i opanować..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...