Skocz do zawartości
Forum

Dzieciaczki rok po roku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Anytsuj :)

Ja mam dwie córeczki z niewielką różnicą wieku ... dokładnie nie całe półtora roku, ale rocznikowo wychodzi dwa - prawie jak bliźniaczki :)

Teraz starsza będzie miał osiem latek, a młodsza skończyła sześć i pół :)

Ciąże i początki opieki nad dwoma szczęściami jednocześnie bardzo dobrze wspominam, więc głowa do góry - choć nie ukrywam, że początkowo może być ciężko póki się człowiek dobrze nie zorganizuje :)

Ale nie ma co ukrywać - radość czterech maleńkich stópek biegających po mieszkaniu jest bezcenna :)

Obecnie mam dodatkowe takie cztery maleńkie stópki - siedmiomiesięczne bliźniaczki, ale jeszcze nie biegające - czyli szczęścia i radości każdego dnia coraz więcej :)

Tak więc myśl pozytywnie, bo to już połowa sukcesu, a wszystko się ułoży jak najlepiej potrafi :)

Odnośnik do komentarza

Poradzicie sobie - poradzicie ... z pewnością, więc nawet nie ma innej opcji :)

Jakbyś posiadała jakieś wątpliwości albo pytania, które mogłabym rozwiać w mgnieniu oka - to strzelaj bez zastanowienia :)

Złoty strzał hehe wszystko przed Tobą ... może za trzecim razem wasz strzał również nabierze złotego połysku :)

Do usłyszonka i spokojnej ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam ... oczywiście bardzo dziękuję za gratulacje, no i Tobie / wam również gratuluję z całego serduszka, że wasza pierwsza niunia (synek czy córeczka ??? jeśli można wiedzieć) tak szybciutko doczekała się rodzeństwa ... naprawdę super fajnie i już niedługo sama się o tym przekonasz, choć pewnie na początku jesteś przerażona całą zaistniałą sytuacją ... ale głowa do góry, bo to normalne i będzie dobrze - na kiedy masz termin ??? :)

Odnośnik do komentarza

Anytsujja obecnie jestem w 34 tygodniu ciąży i mam 11 miesięcznego synka,tak że za jakieś 6 tygodni będę mogła powiedzieć jak to jest z dwójką:)Ja ciążę znoszę dobrze,na początku miałam obawy jak to będzie i bałam się nosić synka,ale na szczęście nic się z ciążą nie działo.Teraz normalnie się Nim zajmuję,jak trzeba to noszę to moje 10 kg szczęścia i nic się nie dzieje,chociaż z racji wielkiego brzuchola jest mi ciężko:)Mam nadzieję że u Ciebie też wszystko będzie dobrze,powodzenia:)

Mama Tymona(lipec 2013),oczekująca na drugiego szkraba(5 sierpnia 2014).
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgikluwdgv.png

Odnośnik do komentarza

patrzac na swojego Skarba juz nie mogę sie doczekać, ale oczywiście obawy też mam, dlatego zapisałam się na forum żeby poczytać o sytuacjach innych dziewczyn, nie znam nikogo kto jest w podobnej sytuacji, obawiam się jak przejdę przez ciążę i jak dam sobie radę z dwójką małych dzieci. Przy jednym dziecku jest dużo pracy. Cieszę się że Synek bedzie miał rodzeństwo bo uwielbia dzieci. Chyba początek będzie najgorszy, póżniej dostosuje się do sytuacji. Zastanawiam się jak wyjdę z nimi na spacer. Czy kupić podwójny wózek. Pierwszą ciążę bardzo przeżywałam, a teraz nie ma na to czasu, niekiedy zapomnę nawet że jestem w ciąży. Wiem już co mnie może czekać, oczywiście może wszystko wyglądać inaczej ale doświadczenie już mam. Jedyne czego pragnę to zdrowych dzieci.
Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Moje dziewczyny mają już po 17 i 18 lat, trzecia córeczka ma osiem. Było czasami trudno, ale dałam radę. Zaczęłam prace jak dziewczynki miały ok. 5/6 lat. Po pracy, jeszcze pracowałam, po nocach, gdy uspałam dziewczynki. Jedno pamiętam: młodsza w wózku w trakcie karmienia, a druga w chodziku uwiązanym do fotela biega po domu. Nie było łatwo.
Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...