Skocz do zawartości
Forum

Świerzb w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam paskudny problem.mój narzeczony przyniósł do domu świerzb.byłam u dermatolog przepisała mi infectoscab krem i najgorsze co mi powiedziała to że muszę sama zadecydować czy go użyję (na wlasną odpowiedzialność )załamałam się,siędze i becze i niewiem co mam robić.czy któraś z was miała to świństwo??jestem w 5 miesiącu ciązy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinnaś to skonsultować z jakimś zaufanym ginekologiem, albo i nawet dwoma. Ja brałam bardzo dużo leków na początku ciąży ( drugi/trzeci miesiąc). Bardzo się bałam, płakałam i urządzałam histerie......ale musiałam, żeby pozbyć się paskudztwa w postaci szkarlatyny z powikłaniami. Miałam też uczulenie na antybiotyki po którym wariowałam z bólu, wszystko mnie swędziało, nie spałam.... Wytrzymałam chyba tak tydzień i wzięłam lek z grupy C bo nie dawałam rady i psychicznie i fizycznie. Jak na razie moja malutka rozwija się prawidłowo:)

Odnośnik do komentarza

Witam.Świerzb wyleczony,ciaza donoszona,z malcem wszystko ok.walczylismy z nim ze 2 miesiace.walka byla ostra,prasowanie ,pranie ,wietrzenie ciuchow,poscieli,2 x infectoscab,mało nie popadłam w depresje,zero spotykania sie z ludzmi przez lek ze zaraże.dla mnie masakra.ale udalo sie juz minelo tyle miesiecy i nie ma powrotu.a co dopadlo cie swinstwo w ciazy?jakbys miala pytania to napisz,z checia pomoge.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...