Skocz do zawartości
Forum

Pomocy - boję się, że jestem w ciąży


Gość kiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! mam 15 lat i ogromny problem. Nigdy nie uprawialam sexu a nawet nie mialam zadneo bliskiego kontaktu z mezczyzna . nie mialam nawet chlopaka. DO kąpieli uzywalam zawze czegos typu gąbka. Pewnego dnia zauwazylam ze znajduje się na niej jakis śluz. Nie myslam się więc nią . Kąpał sie bowiem przede mną mój tata . Ale za kilka dni zapomnialam ze ta wydzielina znajduje sie na mojej myjce.. I umylam się nią . Od tej pory dręczą mnie myśli ze mogę być w ciąze . Czy jest to mozliwe ? prosze pomóżcie mi . Dostałam okres , ale wczsnej w polowie cyklu mialam lekkie krwawienia w polowie miesiąca , cos bardziej brunatnego. Teraz jest znowu polowa cyklu i mam lekkie krwawienia Prosze , pomózcie mi ! Bardzo się martwie . Przeczytalam tyle stron na temat ciązy i wszystkich dolegliwosci ze już się gubię . Nie mam zadnych dolegliwosci ciązowych , pomojajac to ze odczuwam intensywniej zapach ( lub z przewrazliwienia wyje mi sie ze odczuwam go wyrazniej) co o tym mysliceie ? Błagam pomóżcie ! :C

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, nie musisz się przejmować. Nie jesteś w ciąży, jestem tego pewna. Po pierwsze dostałaś okres. Jesteś bardzo młoda, w tym wieku mogą występować plamienia w środku cyklu. Poza tym nawet gdyby na tej gąbce były plemniki to po kilku godzinach albo nawet od razu zginęły by w takim środowisku i w połączeniu z chemią do mycia ciała. Nie musisz się martwić, a na przyszłość jeśli chcesz uniknąć takiego stresu kup sobie swoją gąbkę do kąpieli :)

Odnośnik do komentarza

Wiem , ze moze wam sie to wydawać dziwne , ale jestem bardzo przewrazliwiona , tym bardziej ze tą gąbką myłam sie w miejscach intymnych . Zresztą nigdy nie miałam krwawien miedzy miesiączkami , a w szkole niestety o takich rzeczach nie mówią , a szczerze przydałoby się , bo nastolatki szukają wtedy wiedzy w internecie , gdzie naprawde mozna zrobić sobie Pranie mózgu . Dziekuje wam bardzo , mam nadzieje ze macie rracje :)

Odnośnik do komentarza

Hmm.. Nie , nie robie sb żadnych jaj.. Wiem , ze nie jest to smieszne bo miałam z tego powodu stresujący czas..I nie wiem czy przez to czy tez nie przez to , ale drobne krwawienie przeobraziło się w okres.. ;/ I moze wydaje sie wam , ze to są problemy jak u glupiej nastolatki , która nie uwaza na biologii, ale zdziwie was , bo na bilogii uwaząm , ale nie podejmuje się w gimnazjum tematów typu "w jakich warunkach giną plemniki" , albo " Jak dowiadujemy się o ciąży." .. Dotychczas zresztą nie edukowałam się dodatkowymi informacjami z tego zakresu , bo ciąży NIE planowałam , ani w najbliższym czasie nie żamieżam.. Jest przysłowie , kto pyta nie błądzi . Wiem ,ze jestescie już mamusiami i bardzo wam gratuluje ,ale ludzie troche zrozumienia.. -.- . Jednak wszystkim którzy dodali mi otuchy i zrozumienia z całego serca dziekuje ;) A do ginekologa faktycznie muszę się przejść w najblizszym czasie , bo wkoncu kiedys musi byc a 1 wizyta. :) Mam nadzieje ze bdzie okej , wiec trzymajcie za mnie kciuki :) !

Odnośnik do komentarza

Cześć, mam 15 lat i boje sie że jestem w ciąży. Jakiś miesiąc temu uprawiałam sex z moim chłopakiem. Był to nasz pierwszy raz. Na początku on doszedł, ale zaraz pózniej sie wytarł. Chcieliśmy pójść o krok dalej. Wszedł we mnie delikatnie. Zdecydowaliśmy się, że to zrobimy. Wziął gumkę, założył i znowu wszedł. Dopiero co wróciłam z obozu. Okres powinnam dostać jakiś tydzień temu. Bardzo sie boje i nie wiem co robić. Nie mam zamiaru prosić o pomoc rodziców...juz widzę ich reakcje. Co robić pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie które dla wielu wydaje się śmieszne otóż nie jestem osobą młodą mam ponad 30 lat jednak nigdy nie polknelam spermy jednak ostatnio zdarzyło się ze polknelam odrobinę. Czy może w taki sposób dojść do zapłodnienia? Wydaje mi się ze to niemożliwe i wszystko zostaje strawione ale wole zapytać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...