Skocz do zawartości
Forum

Wyciek wód płodowych


Rekomendowane odpowiedzi

hej,

ostatnio zauważyłam, że staje się coraz bardziej "wilgotna".... nie jest to na pewno mocz- sprawdzałam. Płyn ma bezbarwną barwę i jest bezzapachowy. jestem w 4 miesiącu ciązy boję się, że może mi się sączą wody plodowe :(( był ktoś w podobnej sytuacji?
Może zamówie sobie test vision na wyciek wód płodowych ??

;)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam podejrzenie wycieku wód w poprzedniej ciąży,mój lekarz natychmiast skierował mnie do szpitala.Jak pojedziesz do szpitala nie wymieniaj wkładki na nową lub zabierz zużytą(wiem brzmi obrzydliwie) bo połozna lub lekarz będą sprawdzać wyciek na wkładce polewając ją jakimś specyfikiem.Mi zrobili też usg.Nie daj się zbyć na izbie przyjęć,jak nie będą chcieli Ciebie przyjąć poproś o to na piśmie.Trzymam kciuki żeby to jednak nie był wyciek wód.

Mama Tymona(lipec 2013),oczekująca na drugiego szkraba(5 sierpnia 2014).
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgikluwdgv.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, ciekawe co z nosleep, co jej powiedzieli, zrobili. Zeby wszystko było dobrze a wody okazały się nieznaczącym dowcipem natury. Ja też pamiętam ok. 4 miesiąca zaczęłam posikiwać i bardzo się martiłam, że to może wyciek wód płodowych. Wąchałam, dotykałam, spradzałam. Na szczęście okazało się że to tylko mocz i powiem Wam ze po ćwiczeniach mięśni Kegla pomogło. Nosleep odezwij sie z dobrymi wiadomościami !

Odnośnik do komentarza

Nosleep spokojnie... Ja też w okolicach trzeciego miesiąca zauważyłam u siebie taki wodnisty, przezroczysty śluz. Nie zniknął do dziś a jestem w 27 tygodniu. Mój lekarz powiedział, że to całkiem normalne. Sprawdził oczywiście jaki śluz ma odczyn za pomocą specjalnego testu paskowego, który możesz też kupić w aptece i okazało się, że wszystko jest ok. Jeśli kupisz taki na własną rękę uważaj tylko żeby się nie wystraszyć, bo w przypadku infekcji grzybicznych test zabarwia się tak samo, jak w przypadku wód płodowych. Najlepiej zadzwoń do swojego ginekologa i podejdź do niego żeby sprawdzić co się dzieje. Będzie dobrze

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zkab5te0m.png

Odnośnik do komentarza

Hej

byłam u lekarza, na IP z wielkim trudem ale mi się udalo i zostałam przyjęta.
Okazało się, że mam problemy z nerkami i z nietrzymaniem moczu. Bezzapachowa i bezbarwna płynna substancja to mocz. Niezawsze musi być żółty i mieć charakt zapach tak mi powiedział lekarz :)
uff na szczęście nic poważnego :)
Dzięki dziewczyny za troskę

;)

Odnośnik do komentarza

Ten wątek i ostatni wpis wygląda jak reklama nikomu wcześniej nieznanego testu vision. Ciekawe ile to kosztuje w porównaniu do zwykłych pasków PH tanich - 100 sztuk za ok 15 zł, którymi też można sprawdzać czy to wody płodowe bo zasada działania taka sama- wody płodowe maja odczyn zasadowy i zabarwiają na niebiesko.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b82c3h0lgfyq6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...