Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość Monika5354

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika5354

Witam misiaczke powinnam dostac 16 stycznia nadal sie nie pojawiła..dodam ze nie mialam zadnego steru i nic z tych rzeczy. Od jakiegos czasu jestem senna i bardzo czesto oddaje mocz czasami wystepuje klucie jajnikow a @ brak. Tak po za tym zadnych objawow moze mi ktos doradzic ??

Odnośnik do komentarza

Monika5354 odpisywałam ci na forum dla starających się ale i w tym napiszę.
Możesz też zamiast kolejnego testu z moczu za kilka dni udać się do laboratorium i zrobić test z krwi który określi poziom hormonów beta hcg i będziesz miała pewność.
A ten test który dziś zrobiłaś mógł by być błędnie negatywny jeśli owulacja ci się tak bardzo przesunęła, że poziom hormonu był jeszcze za niski.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość agatka1987

Monika 5354 ja tak samo jak ty nie mialam zadnych objawow tyle co chcialo mi sie spac czeste oddawanie moczu brak miesiaczki bole podbrzusza i okazalo sie ze jestem w ciazy. do dzis a jestem juz 28 tyg nie mialam zadnych wymitow nic kazda z nas przechodzi ciaze inaczej. fakt ja robilam test po 14 dniach spoznienia a u ciebie jest 13 ale jeden dzien w ta chyba nie powinnie byc negatywny gdybys byla. chodz znam przypadki gdzie moja siostra byla w trzecim miesiacu ciazy a testy ciagle jej wykazywały ze nie jest wiec na wszelki wypadek zrob sobie test z surowicy krwi on jest w 100 procentach pewny. powodzenia

Odnośnik do komentarza

Witam!

Właściwie nie wiem dlaczego piszę... Chyba jestem w ciąży - okresu brak, senność i tak jakoś dziwnie czuję, że coś się dzieje... Strach miesza się z ogromną radością i musiałam się z kimś tym podzielić. Jeszcze nie wiem na pweno i tego nie planowałam, ale im dłużej o tym myślę tym mi jakoś tak cieplej ... :)

Odnośnik do komentarza

Hej, pisze bo może któraś z was juz tak miała :)
Miesiaczke miałam ostatnia 6-8.02, trwała dwa dni co jest u mnie dziwne bo zwykle miesiaczke miałam po 5-7dni, zrobilam test 14.02 na beta HCG i wyszedł 0.1 (brak ciąży). Lecz ostatnio wspolzylam z chłopakiem w dni płodne. Piersi bola, sutki robią się ciemne, bola jajniki, raz jeden, raz drugi, mecza mnie ciągle zaparcia ,wzdęty brzuszek na dole i zauwazylam kreskę na brzuszku. Nie jest co prawda ciemna ale nigdy wczesniej jej nie miałam (dolaczam zdjęcie).
Myślicie ze się udalo ? :)

monthly_2014_02/czy-to-ciaza_8540.jpg

Odnośnik do komentarza

po prostu Ania kreska na brzuchu pojawia sie raczej w późniejszym etapie ciąży i jest od pępka w dół. A co do tabletek i ciąży to ja przyjmowalam tabletki 4 lata i po odstawieniu odczekalam 2 miesiące i zaczęliśmy starania udalo sie za drugim razem. Takze głowa do góry napewno sie uda i jeszcze jedno zrelaksuj sie nie mysl ciągle ze to juz teraz musimy.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=63759

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64228

Odnośnik do komentarza

Tak wiem ze jest ona całkiem inna niż ciazowa. Mowie o niej przy okazji bo nie wiem od czego może być a nie spotkalam sie do tej pory z takim przypadkiem.. Po co od razu głupie ironiczne odzywki? -.-

Tak czy inaczej: co do objawów to mam objawy wewnetrzne typu bolesność piersi czy zmiana koloru sutków. Nic, dziękuje za odpowiedzi :) pozostaje poczekac i za 2tyg się wszystkiego dowiedziec :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...