Skocz do zawartości
Forum

Co oznaczają plamienia brązowe


Gość handzia

Rekomendowane odpowiedzi

witam proszę pomóżcie co mogą oznaczać brązowa wydzielina po okresie ,trwa ona jak na razie jeden dzien. Chciałabym równiez dowiedzieć sie czy w czasie okresu można zajść w ciąże? bo z tego co słyszałam to sa dni bezpłodne i nie można nawet jezeli to jest ost dzień okresu ,bo kochaliśmy sie z chłopakiem i niestety pekła nam gumka. Z góry dziekuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Ja bym sugerowała że jeden dzień brązowej wydzieliny po okresie ma związek z okresem i nie jest niczym niepokojącym,ale lekarzem nie jestem.

A co do płodności to hmmm myślę że jak najbardziej mogà to być dni płodne w zależności od długości Twojego cyklu. Ja np podczas miesiączki miałam ostatnie dni płodne ale to ze wzgl na to że mam krótki cykl 24dniowy i długie miesiączki.
Tak czy inaczej miesiączka nie zabezpiecza przed ciążą.
Życzę Ci żeby wszytsko było ok i po Twojej myśli.

Odnośnik do komentarza

ciazowa wydzielina jest biala juz przezroczysta ale nie brazowa ... po okresie tez dostawalam czesto brazowej wydzieliny jednak zas jezeli taka wydzielina trafi sie w ciazy moze oznaczac cos powazniejszego infekcje itp .
podczas okresu rowniez mozna zajsc w ciaze ale objawy zaczynaja sie 3 tygodnie po ostatniej miesiaczce przynajmniej mi sie tak zaczely wczesniej czulam sie doskonale ....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

handzia jeżeli chodzi o brązową wydzielinę to może to być taka końcówka okresu tylko że zamiast np podpaski możesz użyć zwykłej wkładki. Oczywiście takiej wydzielinie nie może towarzyszyć uczucie swędzenia czy pieczenia - co może oznaczać już infekcję.

A co do dni płodnych to wszystko jest uzależnione od długości twoich cykli. Im krótszy cykl tym owulacja jest wcześniej.
Możesz sobie obliczyć orientacyjnie jak wyglądają twoje dni płodne na tej stronce. Podając takie dane jak kiedy zaczęła się twoja miesiączka i najlepiej podaj ile trwał twój najkrótszy cykl jeśli masz nieregularne cykle. a tu link: http://hipp.pl/jestes-w-ciazy-gratulujemy-w-tym-miejscu-znajdziesz-wiele-ciekawych-porad-i-informacji/poradnik/kalkulator-dni-plodnych/

Odnośnik do komentarza

Tydzien temu byłam u ginekologa bo nie dostałam okresu porobil mi badania i okazało sie ze nie jestem w ciazy przepisał mi tabletki Luteina50 kazał brac 5 dni po 2 tabletki i brałam przez 5 dni od 2.01 do 7.01 wziełam ostatnia a dzis zauważyłam brazowe plamienie co to moze oznaczac byc ????

Odnośnik do komentarza

Hej prosze was o pomoc 29.03-03.04 MIESIACZKA. 04.04--> stosunek który zakonczylismy w srodku. dostałam infekcji grzybicy itd. została wyleczona. Potem przyszła kolejna miesiaczka 28.04-04.05. Dnia 07. i 08.05 Kochalismy sie i zakonczył partner we mnie... (dni płodne )aleee 08.05 z rana miałam plamienie ale nie az tak mocne i było ono lekko brazowe.. dnia 10.05 miałam juz odbfitsze..Co to moze oznaczac...? a dzis mnie pobolewa podbrzusze.. prosze o pomoc...:(

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

Witam, powinnam dostac @ 17 lipca, dzis 18 lipca od rana mam skape brazowawe plamienia, przy tym zadnego bolu brzucha, kregoslupa, bola mnie tylko troche piersi i czuje ze sa gorace. Mierzac dzis temp w pochwie, pokazalo 37 i 2. Od 3 miesiecy staramy sie z mezem o dziecko, kochamy sie codziennie, robilam test w srode i niestety negatywny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...