Skocz do zawartości
Forum

Nasilone objawy-pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie co mam robic z córcia ma nasilone objawy ciązy wymioty po każdym posiłku,slabo jej,mdleje ogolnie słaba jest przez te wymioty podaje jej dużo wody i lekkostrawne posiłki w mniejszych ilościach no i witaminy zazywa dla ciężarnych.Dzwonilam do jej ginekolog to ze jak tak będzie dalej to czeka ja szpital.Macie rady jak zmiejszyc jej te objawy choć troche

Odnośnik do komentarza

hej, ja wymiotowałam do 5 miesiąca ciąży. I czułam się jakbym wiecznie miała grypę. I niestety też musiałam jeździć na kroplówki do szpitala. Ale mi pomagały cytrusy i imbir. Sa takie witaminy dla ciężarnych Prenatal specjalnie dla I trymestru ciąży które łagodzą te objawy. A i Zrób córci wodę z duża ilością cytryny i imbiru. Może w smaku to nie będzie najlepsze ale mnie to stawiało na nogi, soki pomarańczowe koniecznie bez dodatku cukru. Niestety musi samo przejść inaczej nie sa się tego obejść. I niech pije bardzo duzo wody, najlepiej nie gazowanej i nie słodkiej nawet jak wymiotuje. Chociaż będzie miała czym wymiotować. Powodzenia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dotie, jeśli już dużo razy wymiotowała, to musisz być bardzo czujną, mi pani doktor kiedyś powiedziała, że powinno się uzupełnić płyny po każdym wymiotowaniu 100 ml, ale lepiej malutkimi łyczkami, znam tylko te sposoby, co już opisano, przeciwwymiotnie działa też smecta, ja jednak bym pojechała do szpitala, bo ona, moim zdaniem, może bardzo szybko się odwodnić, skoro mało pije, a dużo wymiotuje. Przytulaj ją i pocieszaj, Ty niestety musisz być dzielna. Powodzenia, trzymajcie się cieplutko.

Odnośnik do komentarza

Moja dobra koleżanka ostatnio wylądowała w szpitalu z tego samego powodu. Więcej wymiotowała, niż prayjmowała. 4 doby ją trzymali.
Ona jest w 11 t.c.
Ja wymiotowała, w pierwszej ciąży 5 tygodni (0d 10t.c do 15t.c). Niewiele mi pomagało. Chyba miałam przygotowaną skórkę chleba. Zawsze z rana przed wstaniem z łóżka zaczynałam ją pomaleńku żuć. Babcia mojego męża (była położna) kazała mi codziennie szykować sobie dwa śniadania. Zawsze jedno wracało. Po nim jadłam drugie ( ze słabym apetytem), to drugie nigdy nie wracało. I na szczęście obyło się bez szpitala. W drugiej ciąży mnie mdliło długi czas, ale nigdy nie zwymiotowałam.
Twoja córa jest młoda. Dobrze, że ma Ciebie. Kup jej prasę o macierzyństwie do szpitala ;)

Odnośnik do komentarza

witam cie doti ja co prawda nie wymiotowalam ale mialam straszne nudnosci nic mi nie pomagalo nie jadlam przez 3 miesiace ... slyszalam ze sucharek albo jakies hebatniki zaraz po wstaniu pomagaja na nudnosci ..
ale ja schudlam dosc sporo bo z 58 kg zeszlam na 49 kg teraz mam 53 wiec cos nadrobilam w kazdym badz razie lekarz mowil mi zebym pila i nie odwodnila sie .. tak pilam i jadlam owoce dzieki temu dziecku nic nie jest... ale w kazdym badz razie bylo to dla mnie ciezkie bo wymioty dochodzily mi do gardla za kazdym razem gdy cos zjadlam .. musialam walczyc z tym tak do 14 tygodnia ciazy... teraz zaczynam 17 tydzien nudnosci minely ale nadal gdy pomysle o jakis potrawach mnie mdli ... wiec lepiej wgl nie myslec;)

Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka dla corki:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

Odnośnik do komentarza

Tak se pomyslalam ze do tego wszystkiego jeszcze ten szpital był potrzebny jak nie wiem co ciaza corki,sprawa z ojcem maluszka,czekam na wezwanie policji na przesłuchanie z związku z tym teraz to szpital,praktycznie sama jestem z tym,ale 16 tego będzie już maz mój to odciąży mnie trochę.Nie wiem czy podołam i czy starania o dziecko maja sens teraz.

Odnośnik do komentarza

Witajcie wrocilam od swojej córci zawiozłam jej pisemka Bravo i dla przyszłych mam,wode jej zawiozłam, przytulilam ja ona spytala czy ja nadal kocham no pewnie ze tak.Miala usg robione dziś i mowila ze znow maluszka widziala slyszala i zapytala się mnie czy nie będę zła bo chce dziecko zatrzymać ja jej ze ja już czuje się babcia tego dziecka i ze dumna jestem z niej ze zaszla i ze chce urodzić i zatrzymać .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...