Skocz do zawartości
Forum

Nowa rola babcia


Rekomendowane odpowiedzi

no to serdeczne gratulacje:):) dla mnie babcia to jest taka instytucja, do której można się odwołać w ciąży, w czasie noworodkowym, niemowlęcym, w kwestiach wychowawczych, leczniczych itd:):) moja mama i mama męża rozkwitły w roli Babci (jedna się śmiała, że ona będzie z upo imieniu, bo nie czuła się na babcię), na pewno sprostasz, jeśli jeszcze sama możesz mieć dzieci, to bardzo mocno może Ci się uaktywnić instynkt macierzyński, z innego wątku wiem, że Twoja córka jest bardzo młoda, więc na pewno Twoja pomoc okaże się dla niej po porostu niezbędna

Odnośnik do komentarza

dotie, nie sądzę :)
Znam takie przypadki, jak mama rodziła razem z córą. I córa była starsza od Twojej. Nikt ich nie potępił. Skoro czujesz, że dasz radę, to dlaczego nie? Wiesz, co to znaczy mieć dziecko, znasz wszystkie trudy, dzięki czemu powinno Ci być łatwiej (psychiczne;) ). Miałybyście "bliźniaki" ;)

Odnośnik do komentarza

Kochana rodzą się i czworaczki i jakoś dają sobie ludzie radę. Jeśli czujesz się na siłach to dlaczego nie? Tylko pamiętaj teraz masz córkę przyszłego wnuka lub wnusie pod skrzydłami i plus swój maluszek. Czy na pewno jesteś świadoma. Teraz jesteś pełna energii a ciąże różnie przebiegają. A jeśli będziesz się bardzo źle czuć i tfu tfu tfu będziesz leżeć w szpitalu ? To czy córcia sama sobie poradzi?
Choć ja Ci z całego serca jak najlepiej życzę:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Z tego, co piszesz wynika, że bardzo pragniesz dziecka, dasz sobie radę, tego jestem pewna, bycie babcią wcale nie jest trudne, to kolejne dzieciątko w rodzinie, tylko Twojej córki, w znacznej mierze to ona będzie się nim zajmować, a przecież w tym samym czasie Ty możesz mieć swoje, wspólna radość. Poza tym, nie znam Twojej córki, ale ja mam 20 lat młodszego brata, w liceum, obie się cieszyłyśmy, jak mama nam powiedziała, że on się pojawi, chociaż byłyśmy starsze dużo - od niego. Nie rezygnuj z dziecka, porozmawiaj z córcią, może od razu to będzie dla niej troszkę szok, ale jak to przemyśli, na pewno zrozumie i zgodzi się z Twoją decyzją. To dla niej nowa sytuacja, więc trzeba dać jej troszkę czasu. Mam nadzieję, źe wszystko dobrze się ułoży. Młodsze rodzeństwo to skarb, kiedyś będzie miała z kim porozmawiać. Życzę wszystkiego najlepszego, pozdrawiam serdecznie. Trzymaj się dzielnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...