Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki


Gość waszarada

Rekomendowane odpowiedzi

Gość waszarada

Witajcie staramy sie z mezem o dziecko od trzech miesiecy. We wrzesniu zrezygnowalam z tabletek, jak dotad dwa razy okres mialam w tym samym czasie. teraz czekam na niego od tygodnia, i tak mnie ciekawosc zzera, czy moglabym byc w ciazy, czy to mozliwe tak szybko, szczegolnie ze bralam tabletki antykoncepcyjne. W poprzednim tygodniu 3 dni po dniu kiedy powinnam dostac miesiaczke, bylam pewna ze ja dostalam, jednak bylo to tylko jedno slabe krwawienie podczas zalatwiania sie. W tamtym tygodniu bolaly mnie piersi bardzo mocno. Ale przeszlo. Jednak nie czulam sie jak zawsze, przed miesiaczka, kiedy wiedzialam ze za kilka dni bede ja miec.Do dzisiaj jestem bez miesiaczki, i nie wiem czy to nie jest rozregulowany organizm po tabletkach. Co myslicie? Wiem , musze zrobic test ciazowy, ale chcialabym zaczekac z tym na meza az wroci z delegacji w sobote. i tak mnie zzera ciekawosc. Nigdy nie pisalam na takich forach wczesniej.

Odnośnik do komentarza

hej:) Sa dwa wyjścia albo jesteś w ciąży albo to rozregulowany cykl. Niestety nie znajdziesz tu jednej konkretnej odpowiedzi. Ale wszystko jest możliwe znam takie kobitki które przez lata brały tabletki i pyk od razu w ciąży były:) Więc może należysz do tego grona szczęśliwców?
Wiadomo najlepiej jakbyś się skonsultowała z lekarzem bo testy ciążowe też mogą przekłamywać. A tak się nakręcasz i byś miała jedna odpowiedz dla męża:) I może byłaby to miła niespodzianka? Trzymam kciuki i powodzenia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia89

Hej. Ja w sierpniu odstawiłam tabletki. Pierwszą miesiączkę bez tabletek miałam w miarę w czasie, drugą przed czasem, gdy w listopadzie się okazało że nie ma wcale, to też myślałam, że się rozlegulował cykl i nie dostałam bo dostanę później. Postanowiłam zrobić test. Dwie kreseczki. Później wizyta u gin na potwierdzenie. Teraz jestem w 9 tygodniu. Zrób niespodziankę mężowi, zrób test, a na sobotę przygotuj jakąś pyszną kolację i przy okazji powiesz mężowi o powiększeniu się rodziny!! Trzymam kciuki!!

http://fajnamama.pl/suwaczki/z28t4bt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...