Skocz do zawartości
Forum

Stan podgorączkowy


Gość aga0183

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj serdecznie,
Pisze ponieważ sama nie wiem co mi jest a mianowicie, tr. w maju wyciaglam implant antykon. od tego czasu mam nie regularnie miesiaczki oststnia19.10. Po okresie wspolzylam z mężem kilka krotnie ostatni raz 7.11 ale od paru dni okolo 5 mam caly czas stan podgoraczkowy 37.2(pod pachą) oslabiona jestem, suchość w gardle, uderzenia goraca ,swedza mnie sutki ,od wczoraj bolą mnie jajniki, robilam test ciazowy wynik jest negatywny. Prosze o pomoc I odp aga

Odnośnik do komentarza

~aga0183 Najlepiej w takiej syt. odwiedzić ginekologa,ponieważ trudno tu cokolwiek powiedzieć. Skoro miałaś nieregularne miesiączki,to nie mozna ustalić kiedy prawdopodobnie miałaś dni płodne,więc mogłaś zajść w ciążę w róznym czasie trwania cyklu. Te objawy o których mówisz,mogą wskazywać na ciążę. Możesz być w ciąży jednak poziom hormonów może być jeszcze zbyt niski-zakładając,że np zaszłaś w nią podczas ostatniego współżycia i zwykły test tego jeszcze nie pokaże. Powinnaś jeszcze trochę poczekać i powtórnie zrobić test ciążowy,lub wybrać się do lekarza. Kiedy ja zaszłam w poprzednią ciążę,zachorowałam,więc oczywiście chciałam jak najszybciej sprawdzić czy jestem w ciąży czy też nie z uwagi na to,że nie wiedziałam czy mogę wziąć leki. Pierwszy test-mimo,że miałam objawy które mogły wskazywać na ciążę wyszedł negatywny,drugi miał ledwie widoczną kreseczkę, trzeci dopiero zrobiony znacznie później pokazał dwie grube kreseczki. :)

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze ze @mialal 13.06, 14.7, 12.08, 16.9, 19.10. Wczesniej zanim zalozylam implant @mialam regularnie co 28-29 dni implant mialam 6 miesiecy. Chcieli bysmy miec dzidziusia ale jak do tej pory sie nie udało:( Ta ostatnia @ mialam normalnie 4dni. Wspolzylam z mezem od 23.10 -7.11 prawie codziennie. Nigdy wczesnie nie mialam tak dlugo 37.2(pod pachą) a bol jajnikow przypomina klucie oraz bulgotanie w podbrzuszu.
Dziekuje za radę
Aga

Odnośnik do komentarza

Dziękuję serdecznie za odp. oraz za link napewno odwiedze te stronę . Poczekam do okolo 15-18.11 mniej wiecej powinnam w tym czasie dostac miesiaczke. Chcialam tez zapytac czy picie kawy 2razy dziennie oddzialywuje na czeste wizyty w toalecie? Bo tak mam od 2dni!a do ginekologa I tak mam sie zglosic za 3tyg po wyniki bo robilam cytologie

Odnośnik do komentarza

Są dwie możliwości albo jesteś w ciąży a to możliwe skoro współżyłaś albo tzn autosugestia - może bardzo chcesz ciąży albo wręcz przeciwnie obawiasz się tego stąd objawy. Najlepiej poczekać 2 tygodnie od czasu domniemanej owulacji i test ciążowy albo od razu beta hcg z krwi wtedy będziesz miała pewność

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b82c3h0lgfyq6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witaj Igo
Chyba masz racje ze to tylko autosugestia dziś robilam kolejny test wynik negatywny a jajniki bolą tak jak by na okres wiec czekam na niego trudno co ma byc to będzie musze sobie odpuścić za bardzo sie tym przejmuje
pozdrawiam wszystkich
Aga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...