Skocz do zawartości
Forum

Ciąża? Lekki ból podbrzusza, uczucie wypełnienia...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 22.10.13 r, kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i doszedł we mnie (02.11.13 r gdzieś ok 24) Dodam, że wcześniej przyjmowałam doustne środki antykoncepcyjne i tego 22.10 był 3 cykl bez tych środków doustnych, od poniedziałku czuję się dziwnie, mdli mnie jestem rozdrażniona dwa dni pozniej zaczełam czuć się bardziej zmęczona, raz nie chce mi sie w ogole jeść poźniej jestem strasznie głodna i mogłabym zjeść wszystko, mam zawroty głowy i częściej oddaje mocz, od piątku utrzymuje się temp. 37 stopni. Męczą mnie napady zimna i gorąca we wnątrz ciała. NAJWAŻNIEJSZE : OD PONIEDZIAŁKU NAJPIERW KUŁ MNIE PRAWY JAJNIK, CZUŁAM JAKBY MNIE COŚ ROZPIERAŁO JAK SIEDZIAŁAM TROSZKE PRZESTAWAŁO I ZNOWU POWRACAŁO I TAK DWA DNI, A TERAZ OD DWÓCH DNI POBOLEWA MNIE POD BRZUSZE. NIE JEST TO JAKIŚ OKROPNY BÓL NIE DO WYTRZYMANIA TYLKO TAKI DZIWNY, DO MIESIĄCZKI ZOSTAŁO JESZCZE 9 DNI ALE SIĘ MARTWIE W PIĄTEK WIECZOREM ZROBIŁAM TEST I WYSZEDŁ NEGATYWNY (PEWNIE TO ZA WCZESNIEJ) Proszę się podzielić czy ktos miał podobnie i był w ciąży, martwie się ze może to być ciąża poza maciczna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...