Skocz do zawartości
Forum

Wydzielina w ciąży


Gość zaniepokojona52

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona52

mam pytanie dotyczace wydzieliny z pochwy w czasie ciazy. jestem w 8 tyg ciazy.. ta wydzielina troche mnie niepokoi poniewaz jest jej strasznie duzo wiem ze to normalne ale jednak.. czesto budzac sie rano mam wrazenie jakbym sie niechcacy jak dziecko "zesikala na lozko" , podczas dnia to samo czuje sie z tym nie komfortowo wkladki musialabym zmieniac chyba co godzine by bylo "sucho".Czym spowodowana jest taka ilosc wydzieliny w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam. Taka wydzielina występuje dość często u ciężarnych. Ważny jest jej kolor i zapach. Często może być to objaw zakażenia grzybiczego lub bakteryjnego pochwy do czego sam fakt ciąży predysponuje, ale równie często jest to spowodowane hormonami i ich działaniem na śluzówkę pochwy. Nie mniej w związku z tym pierwszym warto zgłosić to lekarzowi na wizycie kontrolnej poniewaz leczenie zakazen jest konieczne ale to juz oceni osoba ktora faktyczną wydzielinę zobaczy. Po opisie nie sądze, żeby coś złego się działo. Sama w ciąży miałam podobnie. Pozdrawiam i zapraszam na moje forum esperckie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...