Skocz do zawartości
Forum

Pleć dziecka 10 tydzień


Gość dziecko

Rekomendowane odpowiedzi

Mi gin w 13 tc powiedział że do 16 nawet nie próbują zgadywać, znajoma gin powiedziała, że jednak jak poroni się właśnie dziecko do 16 tc to te narządy są bardzo do siebie podobne i czasem ciężko określić pleć nawet na zewnątrz...
Mi pod koniec 19 tc powiedziała, że ona widzi chłopczyka, ale mam czekać na połówkowe - już w piątek (11.10) to może uda się uzyskać potwierdzenie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

Odnośnik do komentarza

Hm w 10 tygodniu ? Wątpię : )
Ja poszłam do lekarza prywatnie na usg w 13 tyg i pani ginekolog mówiła , że jeszcze nie może stwierdzić czy to chłopczyk czy też dziewczynka. Kazała mi cierpliwie poczekać do 17 tygodnia . I w 17 tyg powiedziała mi już na 100% , że to dziewczynka. Obecnie jestem w 34 tyg ciąży i przeważnie każdy lekarz twierdzi to samo - dziewczynka. Jaka jest prawda się okaże .

Odnośnik do komentarza

witaj, w ja bym nie brała za wiarygone określenie płci w 10 tygodniu, ponieważ to jest jeszcze czas, że niewiele widać na USG i po co sobie robić niepotrzebny ,problem i jakoś się nastawiać, znam dziewczyny, które dowiedziały się co urodzą dopiero po 32 tygodniu, bo wcześniej dziecko nie chciało się dobrze ustawić itd, na płeć dziecka trzeba po prostu czasu i cierpliwości, której Ci życzę:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...