Skocz do zawartości
Forum

Ciąża bez wytrysku i przebicia błony dziewiczej


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Pisze do Was w krepujacej sytuacji, gdyz wczoraj kochalem sie z moja dziewczyna bez zabezpieczen, za bardzo nas ponioslo. Byl to chyba sex przerywany, bo trwal moze minute, poltory minuty gora . Nie ciagly. Po wszystkim nie spuscilem sie w srodku ,lecz po jakiejs minucie od stosunku na swoj brzuch. Nie leciala jej krew, tylko lekko ja bolalo. Po wszystkim w domu sprawdzila sobie palcem i nadal miala blone, wiec blona nie zostala przebita, a ja sie do niej nie spuscilem. Dodam jeszcze ,ze mozliwe ,ze wtedy miala dni nieplodne. Prosze o szybka pomoc ,bo sam nie wiem czy jest w ciazy, czy nie . Dodam jeszcze ,ze dzis (dzien po ,boli ja brzuch) ,ale jak twierdzi teraz zaczynaja sie jej dni i boli ja zawsze tam ,gdzie bolal ja przed okresem.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie prowokacja....

Jak mozna zajsc w ciaze bedac nadal dziewica? Nie spotkalam sie z taka sytuacja.
Poza tym objawy ciazy nie wystepuja tak szybko..Moje zaczely sie 3-4 tyg po zaplodnieniu juz takie powazne jak bol brzucha , piersi, nudnosci no i oczywiscie brak miesiaczki.
Wedlug mnie ona nie jest w ciazy.
Jesli chcesz kup test niech zrobi go rano bedziecie pewni .Ale tak jak napisalam to o czym piszesz z pewnoscia nie mozna nazwac ciaza.

Odnośnik do komentarza

Sam juz nie wiem, wiele osob mowi ,ze ciaza jest mozliwa ,gdy ma blone dziewicza, ale tez wiele ,ze nie. Nie spuscilem sie nawet do niej ,tylko minute po na swoj brzuch. Wczoraj sobie wywolywala okres i dzisiaj czekamy na rezultaty. Poki co ma takie same objawy jak przed okresem. Boli ja brzuch, czasem glowa i jje duzo slodyczy + duzo rzeczy ja denerwuje. Sam nie wiem czy jest w ciazy, ale mam nadzieje ,ze nie :C

Odnośnik do komentarza

im spokojniej podchodzi się do tematu, tym lepiej:) naprawdę stres i nerwy nic to nie zmienią, więc spokojnie:) naprawdę ryzyko ciąży jest małe, będzie dobrze!!! cierpliwości:) za klika dni wszytko się wyjaśni! a jak jesteście tacy niecierpliwi, to idzcie do lekarza na badanie usg, będzie wiadomo, co dzieje się z pęcherzykiem graffa.

Odnośnik do komentarza

Nie musisz mieć wytrysku w niej żeby ja zapłodnić,jak jesteś podniecony to tez wydziela się plemniki, i nie trzeba kobitki zapłodnić podczas wytrysku,co do błony dziewiczej duże prawdopodobieństwo ze ja przebiłeś, tez jak miałam swój pierwszy raz miałam takie objawy:)
Dla pewności powinno się zrobić test minimum 2 tygodnie po przebytym stosunku, wcześniej w ogóle nie ma sensu bo wyniki pewnie będą negatywne, chyba ze zrobi się badania z kwi. A jeśli nie chcecie mieć jeszcze bobasa zawsze może wziąć tabletki wczesnoporonne działają do 72 godzin po stosunku. Następnym razem nie polecam stosunku przerywanego, tylko po prostu prezerwatywę, albo inna metodę antykoncepcji proponowana przez lekarza.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Anonimie, nie lepiej od razu iść do lekarza, poprosić o pigułki wczesnoporonne i z głowy? Bez sensu sie stresować. Mowie Ci poważnie ze ciąża nie oznacza brak okresu, mam taką znajomą która normalnie miała miesiączkę nawet do 7-8 miesiąca ciąży (teraz dokładnie nie pamiętam).
Każda z nas jest inna i ciąże przechodzi zupełnie inaczej. Brzuch nawet może się jej powiększyć w momencie owulacji,ale to tez nie musi oznaczać ciąży. Albo jakiekolwiek obawy może dostać od razu, albo po 2-3 miesiącach, lub w ogóle może nie mieć objawów. Także po co zyć w strachu zrobić badania krwi i z głowy.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Głupio to było uprawiać seks bez zabezpieczenia. Żadna z nas nie ma szklanej kuli i nie powie ci czy dziewczyna jest w ciąży.
W płynie preejakulacyjnym też mogą znajdować się plemniki, więc to czy miałeś wytrysk w pochwie partnerki czy w kosmos nie ma większego znaczenia.
Na wizytę u lekarza i testy ciążowe jest jeszcze za wcześnie, na tabletkę "po" już pewnie za późno. Skoro zdecydowaliście się na współżycie to czas dorosnąć i wybrać jakąś metodę antykoncepcji, co zresztą też nigdy nie daje 100% pewności.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że może zajść. Dlatego trzeba myśleć przed, a nie po fakcie. Prezerwatywy są w każdej aptece, markecie, pewnie nawet w kiosku.

Może warto podsumować:

- nie musi być wytrysku, żeby była ciąża
- nie musi być przebicia błony, żeby była ciąża
- każdy niezabezpieczony stosunek może skończyć się ciążą (a stosunek przetrwamy, to nie jest zabezpieczenie).

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

~anii
no tak ale slyszalas o objawach ciazy dzienpo stosunku?

Tak, po stosunku zakończonym zaplodnieniem, jeśli był strzał prosto w owulacje, temperatura ciała kobiety podnosi się o pół stopnia. Jest to objaw tego ze doszło do zapłodnienia, co nie znaczy ze jajo się zagniezdzi.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...